Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Прямий ефір “Засоби формування атмосфери в колективі, що сприяє досягненню результатів компанії”

Січень 20, 16:00 - 17:00

Share on FacebookTweet about this on Twitter

ЛОКДАУН З КОРИСТЮ ДЛЯ HR

З 18 січня до 22 січня включно з 16:00 до 17:00 у прямому ефірі говоримо на актуальні теми. Основна тематика “Побудова HR-стратегії і засоби її реалізації”.

11 січня ми провели вступний вебінар на тему “Побудова стратегії HR-департаменту на рік”, говорили з Іриною Антонець про те, навіщо потрібна HR-стратегія, як показати значимість HR-департаменту в очах власників та налагодити з ними діалог, як побудувати HR-стратегію на основі загальної стратегії компанії. 

Подивитися запис можна тут.

Теми ефірів:

  • 18 січня – “Ефективні HR-інструменти для реалізації стратегії компанії”
  • 19 січня – “Методи відбору правильного стилю управління під різні типи співробітників, з метою підвищення продуктивності”
  • 20 січня – “Засоби формування атмосфери в колективі, що сприяє досягненню результатів компанії”

Спікер: Ірина Антонець – професіонал з 15-річним досвідом у сфері управління персоналом, більше 8 років HRD (рітейл, виробничо-торгові компанії)

  • 21 січня – “Підвищення життєздатності, мотивації та залучення співробітників за допомогою визначення та розвитку талантів”

Спікер: Башлик Андрій – консультант з персонального розвитку на базі розвитку сильних сторін, підготовки до переговорів. Прихильник інструменту CliftonStrengths інституту Gallup та Гарвардського переговорного процесу. Випускник MBA KMBS. 13-річний досвід підприємницької діяльності. Досвід ведення бізнесу в Росії, Польщі, Україні. Суттєвий досвід у сфері фінансів

  • 22 січня – “Маркетингові інструменти в HR”

Спікер: Ангела Піддубна – експерт у галузі MarHR (marketing HR). Партнер міжнародної компанії з пошуку управлінського персоналу Amrop, HR директор компанії RedHead Family Corporation (роздрібна мережа Антошка, дистрибуція Smarty Family, Нерухомість), фасилітатор, WoMo (working mum = працююча мама трьох дітей). Ангела в списку топ-10 кращих маркетологів України в 2009 році (за версією журналу Компаньон), в списку топ-36 лідерів HR-команд в 2019 році (за версією журналу Leadership Journey), в списку топ-100 кращих HR-директорів в 2019 і 2020 (за версією delo.ua)

Модератор онлайн-марафону: Яна Агоєва – засновник всеукраїнської HR-платформи, мотиваційний тренер-консультант, політ HR, автор соціальних проектів

Детальніше за посиланням.

У вас є можливість задати питання:

  • Під час прямого ефіру
  • А якщо бажаєте зберегти анонімність, заповніть форму за посиланням.

Онлайн-трансляція буде тут:

www.facebook.com/hrplatforma/

facebook.com/agoevayana

youtube.com/c/YanaAgoeva

Чекаємо вас щодня

18-22 січня з 16:00 до 17:00

Для отримання матеріалів марафону, а також можливості приєднатися до Zoom, заповніть форму.

Приєднуйся за посиланням.

Записи зустрічі можна подивитися на каналі.

Деталі

Дата:
Січень 20
Час:
16:00 - 17:00

Lost Password