Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Business Wisdom Summit. Управління невідомим

20.11.2020, 10:00 - 18:00

Share on FacebookTweet about this on Twitter

20 листопада на Business Wisdom Summit СЕО та власники Monobank, UFuture, «Датагруп», Регіональної Газової Компанії, HD Group, Petcube та інших провідних українських компаній поділяться своїм досвідом антикризового управління.

Головна тема Business Wisdom Summit 2020 року – управління невідомим.

Уперше в історії саміту всі охочі зможуть безкоштовно долучитися до онлайн-трансляції головної ділової події року за попередньою реєстрацією: https://bws.delo.ua/

Ви дізнаєтеся:

  • які стратегії оптимальні для видатного клієнтського досвіду, розповість співвласник Monobank Олег Гороховський;
  • як під час пандемії COVID-19 збільшити показники компанії, від СЕО Датагруп Михайла Шелемби;
  • як побудувати бізнес, який генерує нові продукти та смисли, від співзасновника холдингу !Fest Андрія Худо;
  • що правильно: фокус та спеціалізація чи розфокус та диверсифікація, та чи можна це поєднати, розповість засновник маркетингового агентства FEDORIV Андрій Федорів.

Також засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький разом із учасниками саміту побудує економічну модель розвитку України на наступні 5 років!

VIP-формат участі: лише 20 квитків

20 учасників зможуть не лише отримати стратегії лідерів ринку, а й познайомитися зі спікерами наживо на інноваційному майданчику UNIT.City, у великому залі  UNIT.Verse, обравши формат OFFLINE Vip. На гостей також чекає нетворкінг-ланч з діловою елітою України, воркшоп від Единбурзької бізнес-школи спеціально для Business Wisdom Summit, участь у церемонії нагородження найкращих управлінців за версією видання «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та інші можливості.

Дізнатися подробиці та зареєструватися як VIP-учасник Business Wisdom Summit можна на сайті https://bws.delo.ua/ або через персонального менеджера за телефоном +38 (067) 223 01 79 або поштою m.titarenko@ekonomika.ua

До участі запрошуються підприємці, СЕО та власники компаній, топ-менеджери, маркетологи та всі, хто бажає дізнатися антикризові стратегії кращих управлінців країни та впровадити інновації в своїй компанії.

Приєднуйтеся до Business Wisdom Summit, аби перетворити ірраціональні страхи перед невідомим на ефективні бізнес-моделі!

Деталі

Дата:
20.11.2020
Час:
10:00 - 18:00
Сайт:
https://www.facebook.com/BWSummit

Організатор

Марiя Титаренко
Телефон:
+38 (067) 223 01 79, +38 (095) 464 35 91
Е-mail:
m.titarenko@ekonomika.ua
Сайт:
https://bws.delo.ua/

Lost Password