Золоті гори: топ-6 високооплачуваних HR-вакансій

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Коли йдеться про галузі з найбільшими зарплатами, HR-сфера не згадується. Проте є безліч привабливих пропозицій. Ось лише деякі з них (звичайно, до уваги бралися тільки вакансії з вказаними зарплатами, і це лише верхівка айсберга на ринку праці).

Директор з персоналу промислової компанії (Полтава)

Високотехнологічна промислова компанія «Транс-Кон» (700 співробітників) шукає HR-директора, який володіє сучасними інструментами в галузі управління людськими ресурсами, грамотно їх використовує для залучення перспективних, здатних до навчання співробітників і створення єдиної команди. Заробітна плата – 75 000 грн. Очікування роботодавця: успішний досвід роботи на аналогічній посаді від 3 років, готовність кандидата до переїзду, досвід формування корпоративної культури, високий рівень комунікативної компетенції та вміння створювати позитивну атмосферу в колективі. До обов’язків входитиме, зокрема, формування та розвиток корпоративної культури, розробка та впровадження системи оцінки персоналу, організація та контроль процесу пошуку, підбору й адаптації персоналу, аналіз системи оплати праці персоналу і розробка пропозицій щодо її вдосконалення, робота з кадровим резервом (Talent management), організація корпоративних заходів. Варто зазначити, що роботодавець пропонує трансфер до місця роботи і з роботи службовим транспортом. Розглядаються кандидати з будь-якого регіону України (забезпечують житлом).

Директор з персоналу в компанію з виробництва та продажу будівельних матеріалів (Дніпро)

Компанії зі штатом 350 співробітників потрібна відповідальна людина з глибоким розумінням та практичним досвідом побудови HR-процесів. Заробітна плата – 25 000 грн на випробувальний термін. Після – 50 000 грн (ставка + змінна частина). Роботодавець зазначає, що основними завданнями директора з персоналу буде аудит усіх HR-процесів, виявлення «вузьких місць» і розробка програми з їх усунення. Також у функції HR-директора входитиме розробка заходів, спрямованих на скорочення плинності кадрів, самостійне закриття топових позицій, формування внутрішнього і зовнішнього кадрового резерву, забезпечення процесу введення в посаду співробітників, організація і супровід процесу навчання в компанії, розробка і впровадження KPI для всіх департаментів.

Директор з персоналу в компанію з продажу охоронних систем (Київ)

Компанія, яка спеціалізується на продажу систем безпеки та охоронного обладнання (150 співробітників), запрошує в свою команду HRD зі знанням англійської мови. Заробітна плата на випробувальному терміні – 25 000 грн, після – 40 000 грн. Потрібен професіонал, який здатен: організувати ефективну взаємодію HR-відділу з іншими відділами, має досвід побудови технології найму в компанії, що забезпечує підібраний в термін продуктивний персонал. Для роботи важливо, щоб кандидат займався в минулому розробкою як матеріальної, так і нематеріальної мотивації, і міг навести приклад з досвіду, як розроблені системи мотивації впливали на результат. Із обов’язкового – володіння інструментами планування і контролю, вміння організовувати координацію всередині компанії для досягнення загальних цілей. В обов’язки кандидата будуть входити, зокрема, забезпечення виконання плану підбору, особистий підбір персоналу на топ-позиції, формування внутрішнього і зовнішнього кадрового резерву, адаптація персоналу, розробка програм введення в посаду нових співробітників, навчання персоналу, оцінка й атестація персоналу. Кандидат також буде причетний до аналізу та вдосконалення системи оплати праці, розробки KPI, планування і контролю витрат на персонал, організації корпоративних заходів, опису й упорядкування та автоматизації HR-процесів.

HR-менеджер мережі магазинів (Івано-Франківськ)

Мережа магазинів у пошуках HR-менеджера відділу з підбору та адаптації. Пропонують заробітну плату в розмірі 40 000 грн. Заміщення вакансії передбачає переїзд у м. Івано-Франківськ (компанія компенсує витрати на переїзд та проживання). Перед фахівцем ставлять завдання: організація і керівництво відділом з підбору та адаптації лінійного персоналу (як офісного, так і торгового), а саме підбір людей у відділ, забезпечення кадрового резерву (торгового персоналу), формування процесів роботи відділу, дотримання KPI на всіх етапах процесу, атестація персоналу, моніторинг клімату в колективі, допомога у вирішенні складних/конфліктних ситуацій всередині команд, підтримка високої мотивації, організація та проведення заходів, спрямованих на формування корпоративної культури. На вакансію шукають спеціаліста, який має успішний досвід роботи на керівній посаді у сфері HR від 1 року. Важливими для роботодавця є вища освіта (менеджмент/психологія), додаткова освіта у сфері HR, знання трудового законодавства, основ психології. Також більше шансів у кандидатів, у яких є досвід у проведенні навчання/тренінгів для офісного та торгового персоналу.

Директор з персоналу м’ясокомбінату (Харківська область)

М’ясокомбінат «РІАЛ» у зв’язку з розвитком і розширенням компанії запрошують у команду директора з персоналу. Завдання на позиції: створити показники KPI для керівників (15 осіб), розробити та впровадити мотиваційні програми для персоналу, спланувати і оптимізувати чисельність співробітників, удосконалити організаційну структуру підприємства, розробити системи навчання тощо. Очікується досвід роботи на аналогічній позиції на виробничому підприємстві. Винагорода – 40 000 (ставка плюс бонуси). Також компанія пропонує житло і трансфер автобусом чи компенсацію палива.

HR-директор виробника молочної продукції (Львів)

Основні завдання: вдосконалення системи управління людським капіталом, вдосконалення функціональної структури компанії, створення стратегії управління персоналом та імплементація її в загальну стратегію, впровадження інструментаріїв управління персоналом – грейдування, оцінка, атестування, побудова ефективних комунікативних зв’язків у межах функціональної структури тощо. Компанія пропонує заробітну плату від 32 000 до 45 000 грн. Побажання до майбутнього співробітника: вища освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 5 років, вміння працювати в команді та володіння інструментами командоутворення, проведення оцінки персоналу, досвід роботи в 1С; знання інструментів по Адізесу буде перевагою.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password