Советы для работодателей

Талановиті «фреші»: 7 вакансій для старту HR-кар’єри

Літо – ідеальний час, щоб влаштуватися на стажування, яке стане початком успішної кар’єри. Серед безлічі вакансій для HR-початківців на rabota.ua ми обрали кілька: не забудьте надіслати лінк знайомим без досвіду роботи, які мріють стати мисливцями за талантами, як ви.

Стажер у відділ управління персоналом/HR Internship у P&G (Покров)

FMCG-компанія запрошує HR-інтернів, які бажають отримати практичний досвід у галузі роботи з талантами (пропонується кілька напрямків – Talent Identification and Development, Labor Relations, Effective Communications тощо). Стажування відбуватиметься за принципом «відповідальність з першого дня», анонсується постійне навчання та підтримка наставників. Побажання до кандидатів – студенти 3-6 курсів або випускники, самостійність, комунікативні навички, креативність, стратегічне мислення, високий рівень знання англійської мови. Умови: зарплата – 20 000 грн (гросс), гнучкий графік та можливість працювати з дому, корпоративне житло у м. Покров.

Ресечер, помічник рекрутера в «Барком» (Львів)

Львівська торгівельна компанія «Родинна ковбаска» запрошує до співпраці ресечера (помічника рекрутера). Обов’язки: пошук кандидатів на позиції торгівельного, виробничого персоналу, проведення первинних співбесід, анкетування та тестування кандидатів, організація співбесід з безпосереднім керівником. Пропонується проектна робота на літній період, можливе продовження співпраці.

NestWay HR Internship 2019 у Nestle (Київ)

FMCG-компанія пропонує подати заявку на програму стажування HR (Talent Management). Тривалість – 7 місяців (червень-грудень 2019 р.), зайнятість – повний робочий день. Побажання до кандидатів: студент 3-6 курсів, вільне володіння англійською мовою, зацікавленість у сучасних тенденціях у галузі розвитку людей, впевнений користувач Microsoft Office, комунікативні навички, відповідальність, орієнтованість на результат.

Recruitment Researcher у Luxoft (Одеса)

IT-компанія запрошує розглянути вакансію ресечера: серед функцій – допомога команді з підбору персоналу, пошук талантів за допомогою соціальних медіа. Побажання до кандидатів: вища освіта (бажано), знання англійської мови (Intermediate), розвинені комунікативні навички, знання в галузі рекрутингу будуть перевагою.

Ресечер (помічник рекрутера) в ICF legal service (Київ)

Міжнародна юридична компанія шукає помічника рекрутера в HR-команду. Очікування компанії: вища освіта, досвід роботи ресечером/рекрутером (півроку – бажано), знання різних плагінів для розширених можливостей пошуку (бажано), відмінні комунікативні здібності, навички роботи з розширеним пошуком у Facebook, LinkedIn, англійська – Intermediate. Серед функцій на посаді – маркетинг вакансій, аналітика конверсії відгуків, допомога рекрутерам в первинному пошуку кандидатів, пошук та опрацювання професійних груп у соцмережах, моніторинг ЗМІ, галузевих заходів, форумів тощо.

Менеджер з підбору персоналу в «Укрпошту» (Київ)

Компанія починає пошук майбутнього рекрутера. Побажання: любов до постійного спілкування, нових знайомств і викликів, бажання вчитися, професійно зростати і змінювати компанію, готовність прийти на допомогу своїм кандидатам, наявність сторінок у соціальних мережах. В обов’язки буде входити робота з job-сайтами та соціальними мережами, пошук персоналу в Київ та Київську область, проведення телефонних інтерв’ю, організація та проведення співбесід.

Junior HR-manager в EnglishDom (Дніпро)

Онлайн-школа англійської мови шукає Junior в команду HR. Завдання: розміщувати вакансії, аналізувати сайти з працевлаштування, запрошувати кандидатів на співбесіди, брати участь в організації тімбілдінгу і корпоративних заходів. Побажання: проактивність, динамічність, уміння знаходити спільну мову з різними людьми, відповідальність. Пропонується зарплата (7000 грн), можливість професійного розвитку, робота в команді, орієнтованій на результат, 60% знижка на вивчення англійської тощо.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password