Перші шанси: топ вакансій для HR-початківців

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Наприкінці року недоречно шукати роботу? От і ні! Є чудова можливість знайти під ялинкою саме те, про що давно мріяв: наприклад, шанс розпочати кар’єру в HR. У добірку ввійшли свіжі вакансії для спеціалістів без досвіду або з мінімальним стажем.

Молодший інженер з охорони праці в CRH (Кам’янець-Подільський)

Міжнародна компанія, яка працює в галузі будівельних матеріалів, запрошує долучитися до команди стажерів випускників та студентів останніх курсів. Стажування оплачуване, триватиме 1 рік. Важлива профільна вища освіта, бажання вивчати англійську мову, мобільність у межах України і не тільки. Претендент має прагнути розвиватися та швидко навчатися, бути орієнтованим на результат і наполегливим. Програма проходить на базі одного з заводів з виробництва цементу (м. Кам’янець-Подільський). Для аплікантів з інших міст компанія оплачує житло.

Асистент рекрутера в ManpowerGroup (Київ)

Сервіс у галузі рекрутингу шукає кандидатів, які бажають розвиватися в HR. Вимоги: гарний комунікатор, орієнтація на результат, проактивність, позитивне мислення, бажання постійно вчитися та експериментувати, впевнена розмовна та письмова англійська (Intermediate+), досвід роботи в рекрутменті буде перевагою. Умови роботи: офіційне працевлаштування, конкурентна заробітна плата + бонуси, можливість кар’єрного зросту, медичне страхування (після випробувального терміну). Обов’язки: формування і розміщення вакансій, пошук і запрошення на співбесіду кандидатів для міжнародних проектів (масовий підбір), проведення інтерв’ю, оцінка кандидатів, комунікація з клієнтами (англійською мовою).

Researcher (помічник рекрутера) в EVO (Київ)

People team української продуктової IТ-компанії шукає співробітника. Кандидат має розуміти, що таке рекрутинг та для чого він потрібен бізнесу, вміє працювати з текстами, не боїться спілкуватися з великою кількістю людей по телефону та на особистих зустрічах, вміє працювати в умовах багатозадачності, має чудові організаторські здібності, не боїться пропонувати нові ідеї, аргументувати точку зору. Особисті якості: багатозадачність, стресостійкість, клієнтоорієнтованість, відповідальність за результат, здатність самонавчатись та саморозвиватись, гарне почуття гумору.

Молодший інженер з охорони праці Zeppelin (Кривий Ріг)

Основні вимоги до кандидата: закінчена вища освіта (або студент 4-5 курсу), бажано технічного напряму, англійська мова (Intermediate Level), уважність до деталей, відповідальність, комунікабельність, впевнений користувач MS Office, бажання будувати кар’єру в сфері охорони праці. Компанія пропонує: медичне страхування та страхування життя після випробувального терміну, часткову компенсацію харчування, можливість для професійного та кар’єрного зростання.

Молодший спеціаліст відділу навчання та розвитку персоналу Moneyveo (Київ)

IT-компанія з міжнародними інвестиціями та фінансовим продуктом запрошує кандидатів, які: мають вищу освіту, досвід роботи на аналогічній посаді буде перевагою; розуміють, де шукати матеріал для курсів, презентацій, контент; активні користувачі інтернету, соцмереж. Знання і навички: бажано Adobe Photoshop або інших редакторів фото і відео, швидкий та ефективний пошук інформації в інтернеті; великою перевагою буде знання web tutor. Пропонується конкурентна зарплата з можливістю перегляду за результатами роботи, бонуси, професійний розвиток та кар’єрне зростання, вдосконалення англійської за допомогою курсів і speaking-club тощо.

Помічник менеджера з персоналу в «ЕВІДА ПРОМ» (Київ)

Компанія шукає кандидата без досвіду роботи. Заробітна плата – 12 000-15 000 грн + бонуси та премії за кожну закриту вакансію. Роботодавець зазначає, що в обов’язки HR-менеджера входить: ведення кадрового діловодства, підбір персоналу на вакансії, телефонні інтерв’ю з кандидатами, проведення співбесід, ведення внутрішніх корпоративних проектів, надання звітності керівникам.

Експерт з компенсацій та пільг ОККО (Львів)

Мережа автозаправних станцій пропонує роботу. Вимоги до кандидатiв: досвід не є обов’язковим, важливе знання програм MS Office, грамотна українська мова, вміння працювати в Excel, базові навички роботи в SAP та 1С (бажано, але не обов’язково), скрупульозність, уважність, здатність швидко вчитись та працювати з великими обсягами інформації, стресостійкість, комунікабельність, командність. Пропонується: офіційне працевлаштування, конкурентний рівень заробітної плати, корпоративні пільги та знижки на АЗК і в ресторанах мережі.

HR-менеджер у «ЛОРА» (Київ)

Рекрутингова компанія шукає фахівця, який буде займатися обробкою вхідних дзвінків, організацією та проведенням співбесід, підбором персоналу в різні сфери діяльності. Заробітна плата – 13 500 грн + % за кожного нового співробітника. Графік роботи – 5/2, змінний (9–19; 11–21). Шукають кандидата без досвіду роботи, компанія надає всі необхідні інструменти для роботи. Важливі комунікабельність та грамотність.

Помічник менеджера з персоналу в «КВАС БЕВЕРИДЖИЗ» (Запоріжжя)

Компанія відзначає, що робота тимчасова (з січня по травень), але кандидат зможе отримати затребуваний на ринку досвід роботи. Функції на посаді: приймати телефонні дзвінки від кандидатів; робити первинну обробку відгуків на вакансії; планувати і організовувати співбесіди; готувати та розміщувати оголошення про вакансії; готувати проекти програм адаптації, організаційних оголошень для співробітників. Очікування від кандидата: грамотна чиста мова (російською або українською) та гарна дикція; освіта вища або незакінчена вища (бажано управління персоналом, філологія, психологія, соціологія); відповідальність, уважність, повага до людей, креативність; будуть перевагами навички копірайтингу та досвід в рекрутингу. Умови роботи: офіційне оформлення, дотація на харчування в столовій, корпоративний автобус зранку та ввечері тощо.

Помічник рекрутера в OTP Bank (Київ)

На оплачуване стажування в команду банку запрошуються спеціалісти, які будуть шукати резюме в інтернеті, проводити телефонні співбесіди, допомагати в кадровому адмініструванні. Заробітна плата – 3350 грн. Побажання до кандидатів: фінансово-економічна освіта (бажано), прагнення розвиватися в напрямку рекрутингу. Перевагою буде досвід роботи в кол-центрі.

HR-менеджер у «Cітка Захід» (Чернівці)

Завод, який спеціалізується на виготовленні та реалізації металевих виробів, запрошує в команду доброзичливого, ініціативного професіонала, який отримує задоволення від спілкування з людьми. У функції кандидата входитиме: розміщення оголошень на сайтах з пошуку роботи, проведення телефонних та особистих інтерв’ю, контроль процесу стажування персоналу, адаптація, підтримка сприятливої робочої атмосфери в колективі, активна участь у проектах відділення. Заробітна плата – 12 000 грн. Компанія пропонує стабільну роботу, навчання для підвищення кваліфікації, комфортне робоче місце з усім необхідним, гучні корпоративи та тимбілдинги.

Помічник керівника з підбору персоналу в «Ласа Канапка» (Харків)

Торгова мережа, яка спеціалізується на продажі ковбасних виробів та сирів, шукає кандидата, який любить спілкуватися з людьми, хоче бути частиною дружнього колективу, готовий працювати на результат. Заробітна плата від 6000 до 8000 грн. Потрібен професіонал, який працюватиме з базами, буде здійснювати пошук і підбір претендентів, що відповідають місії компанії, проводити співбесіди, телефонні інтерв’ю. Роботодавець зазначає, що компанія дає можливість розвивати навички та кар’єру.

Асистент HR-менеджера в «ГРІН МАРК» (Київ)

Обов’язки: узгодження вхідної та вихідної кореспонденції, допомога в заповненні та архівуванні документації, управління доставкою та підготовка замовлень в офіс, створення постійного припливу кандидатів в офіс, участь у створенні системи відбору персоналу (анкетування, сценарій співбесід), організація навчання та розвитку співробітників. Заробітна плата – 12 000 (перший місяць), потім – 14 000 грн + щомісячні бонуси. Розглядають кандидатів без досвіду роботи. Очікування від претендента: впевнений користувач ПК, MS Office, грамотна усна та письмова мова, розуміння високих стандартів роботи, прагнення оптимізувати свою роботу, емоційна стійкість, доброзичливість, високий рівень відповідальності.

Рекрутер (без досвіду роботи) в «ПРОФПЕРЕКЛАД» (Київ)

Компанія, що надає послуги з перекладу, відкриває вакансію в HR-департаменті. Завдання: пошук позаштатних перекладачів, редакторів, коректорів, верстальників (за алгоритмом: розміщення вакансій, інтерв’ю, тестування, формування кадрового резерву, адаптація); взаємодія з менеджерами проектів з питань формування команд під проект; участь в HR-проектах з навчання, розвитку та мотивації. Очікування від майбутнього співробітника: старанність і відповідальність, уміння працювати зосереджено, комунікабельність і здатність швидко навчатися, знання англійської мови буде суттєвою перевагою.

HR-менеджер в «СІМПАТІК ГРУП» (Миколаїв)

Торгова компанія з власним виробництвом запрошує до співпраці фахівця в контакт-центр. До основних завдань, зокрема, буде входити: пошук і підбір персоналу, проведення телефонного та індивідуального інтерв’ю з претендентами, адаптаційних заходів, комунікація зі співробітниками на різних етапах, закриття випробувальних термінів. Заробітна плата складається зі ставки (7000 грн) та бонусів. Роботодавець зазначає, що вже з першого місяця роботи при виконанні KPI кандидат може отримати заробітну плату – 10 000 грн. Компанія забезпечує корпоративним комп’ютером з необхідним програмним забезпеченням, пропонує професійне навчання. У співробітників є можливість брати участь у тематичних п’ятницях, благодійних та інших заходах.

Менеджер з персоналу в «Делівері» (Київ)

Логістична компанія запрошує в команду. Заробітна плата – 11 000 грн. Очікується, що кандидат буде впевненим користувачем ПК, знатиме джерела залучення претендентів; досвід є перевагою, але не обов’язковий. Фахівець буде займатися пошуком, залученням, підбором персоналу, а саме: розміщувати вакансії в зовнішніх джерелах залучення пошукачів, проводити співбесіди та зустрічі з кандидатами на вакантні посади, моніторити ринок праці, складати звітність про ефективність використання каналів залучення кандидатів і проведених співбесід.

Практикант у HR-відділ «Мівіна» (Харків)

Міжнародна FMCG-компанія Nestle запрошує студентів 3-6 курсів пройти стажування у відділі служби управління персоналом. Тривалість практики – 3-6 місяців. Вимоги до кандидатів: відповідальність, лідерські якості, комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися. Компанія гарантує навички роботи в бізнес-середовищі, офіційне працевлаштування та оплату праці.

Менеджер з підбору персонала в Union Group  (Запоріжжя)

Група компаній шукає молодого, захопленого своєю справою фахівця. Побажання: комунікативні навички, досвід роботи HR-менеджером від 6 місяців, уміння працювати в режимі багатозадачності, бажання розвиватися в сфері HR, активність, орієнтованість на результат, диплом про освіту (середньо-спеціальна, вища). Вітається досвід роботи в торгівлі, роботи з програмами 1С8, MS Office.

Молодший інспектор з кадрів «СЕ Борднетце-Україна» (Хмельницький)

Підприємство з іноземними інвестиціями, світовий виробник кабельно-провідникової продукції для автомобілів, у зв’язку з розширенням штату запрошує на роботу молодшого інспектора з кадрів. Вимоги: вища освіта, базові знання англійської або німецької мови, знання трудового законодавства, основи діловодства, засобів обчислювальної техніки, комунікацій і зв’язку. Умови роботи: офіційне працевлаштування, прозора система нарахування заробітної плати, професійний розвиток, безкоштовне медичне страхування, комфортні умови праці.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password