Советы для работодателей

Перші шанси: топ вакансій для HR-початківців

Наприкінці року недоречно шукати роботу? От і ні! Є чудова можливість знайти під ялинкою саме те, про що давно мріяв: наприклад, шанс розпочати кар’єру в HR. У добірку ввійшли свіжі вакансії для спеціалістів без досвіду або з мінімальним стажем.

Молодший інженер з охорони праці в CRH (Кам’янець-Подільський)

Міжнародна компанія, яка працює в галузі будівельних матеріалів, запрошує долучитися до команди стажерів випускників та студентів останніх курсів. Стажування оплачуване, триватиме 1 рік. Важлива профільна вища освіта, бажання вивчати англійську мову, мобільність у межах України і не тільки. Претендент має прагнути розвиватися та швидко навчатися, бути орієнтованим на результат і наполегливим. Програма проходить на базі одного з заводів з виробництва цементу (м. Кам’янець-Подільський). Для аплікантів з інших міст компанія оплачує житло.

Асистент рекрутера в ManpowerGroup (Київ)

Сервіс у галузі рекрутингу шукає кандидатів, які бажають розвиватися в HR. Вимоги: гарний комунікатор, орієнтація на результат, проактивність, позитивне мислення, бажання постійно вчитися та експериментувати, впевнена розмовна та письмова англійська (Intermediate+), досвід роботи в рекрутменті буде перевагою. Умови роботи: офіційне працевлаштування, конкурентна заробітна плата + бонуси, можливість кар’єрного зросту, медичне страхування (після випробувального терміну). Обов’язки: формування і розміщення вакансій, пошук і запрошення на співбесіду кандидатів для міжнародних проектів (масовий підбір), проведення інтерв’ю, оцінка кандидатів, комунікація з клієнтами (англійською мовою).

Researcher (помічник рекрутера) в EVO (Київ)

People team української продуктової IТ-компанії шукає співробітника. Кандидат має розуміти, що таке рекрутинг та для чого він потрібен бізнесу, вміє працювати з текстами, не боїться спілкуватися з великою кількістю людей по телефону та на особистих зустрічах, вміє працювати в умовах багатозадачності, має чудові організаторські здібності, не боїться пропонувати нові ідеї, аргументувати точку зору. Особисті якості: багатозадачність, стресостійкість, клієнтоорієнтованість, відповідальність за результат, здатність самонавчатись та саморозвиватись, гарне почуття гумору.

Молодший інженер з охорони праці Zeppelin (Кривий Ріг)

Основні вимоги до кандидата: закінчена вища освіта (або студент 4-5 курсу), бажано технічного напряму, англійська мова (Intermediate Level), уважність до деталей, відповідальність, комунікабельність, впевнений користувач MS Office, бажання будувати кар’єру в сфері охорони праці. Компанія пропонує: медичне страхування та страхування життя після випробувального терміну, часткову компенсацію харчування, можливість для професійного та кар’єрного зростання.

Молодший спеціаліст відділу навчання та розвитку персоналу Moneyveo (Київ)

IT-компанія з міжнародними інвестиціями та фінансовим продуктом запрошує кандидатів, які: мають вищу освіту, досвід роботи на аналогічній посаді буде перевагою; розуміють, де шукати матеріал для курсів, презентацій, контент; активні користувачі інтернету, соцмереж. Знання і навички: бажано Adobe Photoshop або інших редакторів фото і відео, швидкий та ефективний пошук інформації в інтернеті; великою перевагою буде знання web tutor. Пропонується конкурентна зарплата з можливістю перегляду за результатами роботи, бонуси, професійний розвиток та кар’єрне зростання, вдосконалення англійської за допомогою курсів і speaking-club тощо.

Помічник менеджера з персоналу в «ЕВІДА ПРОМ» (Київ)

Компанія шукає кандидата без досвіду роботи. Заробітна плата – 12 000-15 000 грн + бонуси та премії за кожну закриту вакансію. Роботодавець зазначає, що в обов’язки HR-менеджера входить: ведення кадрового діловодства, підбір персоналу на вакансії, телефонні інтерв’ю з кандидатами, проведення співбесід, ведення внутрішніх корпоративних проектів, надання звітності керівникам.

Експерт з компенсацій та пільг ОККО (Львів)

Мережа автозаправних станцій пропонує роботу. Вимоги до кандидатiв: досвід не є обов’язковим, важливе знання програм MS Office, грамотна українська мова, вміння працювати в Excel, базові навички роботи в SAP та 1С (бажано, але не обов’язково), скрупульозність, уважність, здатність швидко вчитись та працювати з великими обсягами інформації, стресостійкість, комунікабельність, командність. Пропонується: офіційне працевлаштування, конкурентний рівень заробітної плати, корпоративні пільги та знижки на АЗК і в ресторанах мережі.

HR-менеджер у «ЛОРА» (Київ)

Рекрутингова компанія шукає фахівця, який буде займатися обробкою вхідних дзвінків, організацією та проведенням співбесід, підбором персоналу в різні сфери діяльності. Заробітна плата – 13 500 грн + % за кожного нового співробітника. Графік роботи – 5/2, змінний (9–19; 11–21). Шукають кандидата без досвіду роботи, компанія надає всі необхідні інструменти для роботи. Важливі комунікабельність та грамотність.

Помічник менеджера з персоналу в «КВАС БЕВЕРИДЖИЗ» (Запоріжжя)

Компанія відзначає, що робота тимчасова (з січня по травень), але кандидат зможе отримати затребуваний на ринку досвід роботи. Функції на посаді: приймати телефонні дзвінки від кандидатів; робити первинну обробку відгуків на вакансії; планувати і організовувати співбесіди; готувати та розміщувати оголошення про вакансії; готувати проекти програм адаптації, організаційних оголошень для співробітників. Очікування від кандидата: грамотна чиста мова (російською або українською) та гарна дикція; освіта вища або незакінчена вища (бажано управління персоналом, філологія, психологія, соціологія); відповідальність, уважність, повага до людей, креативність; будуть перевагами навички копірайтингу та досвід в рекрутингу. Умови роботи: офіційне оформлення, дотація на харчування в столовій, корпоративний автобус зранку та ввечері тощо.

Помічник рекрутера в OTP Bank (Київ)

На оплачуване стажування в команду банку запрошуються спеціалісти, які будуть шукати резюме в інтернеті, проводити телефонні співбесіди, допомагати в кадровому адмініструванні. Заробітна плата – 3350 грн. Побажання до кандидатів: фінансово-економічна освіта (бажано), прагнення розвиватися в напрямку рекрутингу. Перевагою буде досвід роботи в кол-центрі.

HR-менеджер у «Cітка Захід» (Чернівці)

Завод, який спеціалізується на виготовленні та реалізації металевих виробів, запрошує в команду доброзичливого, ініціативного професіонала, який отримує задоволення від спілкування з людьми. У функції кандидата входитиме: розміщення оголошень на сайтах з пошуку роботи, проведення телефонних та особистих інтерв’ю, контроль процесу стажування персоналу, адаптація, підтримка сприятливої робочої атмосфери в колективі, активна участь у проектах відділення. Заробітна плата – 12 000 грн. Компанія пропонує стабільну роботу, навчання для підвищення кваліфікації, комфортне робоче місце з усім необхідним, гучні корпоративи та тимбілдинги.

Помічник керівника з підбору персоналу в «Ласа Канапка» (Харків)

Торгова мережа, яка спеціалізується на продажі ковбасних виробів та сирів, шукає кандидата, який любить спілкуватися з людьми, хоче бути частиною дружнього колективу, готовий працювати на результат. Заробітна плата від 6000 до 8000 грн. Потрібен професіонал, який працюватиме з базами, буде здійснювати пошук і підбір претендентів, що відповідають місії компанії, проводити співбесіди, телефонні інтерв’ю. Роботодавець зазначає, що компанія дає можливість розвивати навички та кар’єру.

Асистент HR-менеджера в «ГРІН МАРК» (Київ)

Обов’язки: узгодження вхідної та вихідної кореспонденції, допомога в заповненні та архівуванні документації, управління доставкою та підготовка замовлень в офіс, створення постійного припливу кандидатів в офіс, участь у створенні системи відбору персоналу (анкетування, сценарій співбесід), організація навчання та розвитку співробітників. Заробітна плата – 12 000 (перший місяць), потім – 14 000 грн + щомісячні бонуси. Розглядають кандидатів без досвіду роботи. Очікування від претендента: впевнений користувач ПК, MS Office, грамотна усна та письмова мова, розуміння високих стандартів роботи, прагнення оптимізувати свою роботу, емоційна стійкість, доброзичливість, високий рівень відповідальності.

Рекрутер (без досвіду роботи) в «ПРОФПЕРЕКЛАД» (Київ)

Компанія, що надає послуги з перекладу, відкриває вакансію в HR-департаменті. Завдання: пошук позаштатних перекладачів, редакторів, коректорів, верстальників (за алгоритмом: розміщення вакансій, інтерв’ю, тестування, формування кадрового резерву, адаптація); взаємодія з менеджерами проектів з питань формування команд під проект; участь в HR-проектах з навчання, розвитку та мотивації. Очікування від майбутнього співробітника: старанність і відповідальність, уміння працювати зосереджено, комунікабельність і здатність швидко навчатися, знання англійської мови буде суттєвою перевагою.

HR-менеджер в «СІМПАТІК ГРУП» (Миколаїв)

Торгова компанія з власним виробництвом запрошує до співпраці фахівця в контакт-центр. До основних завдань, зокрема, буде входити: пошук і підбір персоналу, проведення телефонного та індивідуального інтерв’ю з претендентами, адаптаційних заходів, комунікація зі співробітниками на різних етапах, закриття випробувальних термінів. Заробітна плата складається зі ставки (7000 грн) та бонусів. Роботодавець зазначає, що вже з першого місяця роботи при виконанні KPI кандидат може отримати заробітну плату – 10 000 грн. Компанія забезпечує корпоративним комп’ютером з необхідним програмним забезпеченням, пропонує професійне навчання. У співробітників є можливість брати участь у тематичних п’ятницях, благодійних та інших заходах.

Менеджер з персоналу в «Делівері» (Київ)

Логістична компанія запрошує в команду. Заробітна плата – 11 000 грн. Очікується, що кандидат буде впевненим користувачем ПК, знатиме джерела залучення претендентів; досвід є перевагою, але не обов’язковий. Фахівець буде займатися пошуком, залученням, підбором персоналу, а саме: розміщувати вакансії в зовнішніх джерелах залучення пошукачів, проводити співбесіди та зустрічі з кандидатами на вакантні посади, моніторити ринок праці, складати звітність про ефективність використання каналів залучення кандидатів і проведених співбесід.

Практикант у HR-відділ «Мівіна» (Харків)

Міжнародна FMCG-компанія Nestle запрошує студентів 3-6 курсів пройти стажування у відділі служби управління персоналом. Тривалість практики – 3-6 місяців. Вимоги до кандидатів: відповідальність, лідерські якості, комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися. Компанія гарантує навички роботи в бізнес-середовищі, офіційне працевлаштування та оплату праці.

Менеджер з підбору персонала в Union Group  (Запоріжжя)

Група компаній шукає молодого, захопленого своєю справою фахівця. Побажання: комунікативні навички, досвід роботи HR-менеджером від 6 місяців, уміння працювати в режимі багатозадачності, бажання розвиватися в сфері HR, активність, орієнтованість на результат, диплом про освіту (середньо-спеціальна, вища). Вітається досвід роботи в торгівлі, роботи з програмами 1С8, MS Office.

Молодший інспектор з кадрів «СЕ Борднетце-Україна» (Хмельницький)

Підприємство з іноземними інвестиціями, світовий виробник кабельно-провідникової продукції для автомобілів, у зв’язку з розширенням штату запрошує на роботу молодшого інспектора з кадрів. Вимоги: вища освіта, базові знання англійської або німецької мови, знання трудового законодавства, основи діловодства, засобів обчислювальної техніки, комунікацій і зв’язку. Умови роботи: офіційне працевлаштування, прозора система нарахування заробітної плати, професійний розвиток, безкоштовне медичне страхування, комфортні умови праці.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password