Поради для роботодавців

Зарплатні перспективи у 2021 році: результати опитування

Нещодавно ми проводили коротке анонімне опитування на тему планування зарплат та підбивання бюджетних підсумків поточного року. В ньому взяли участь близько 600 респондентів – представників різних компаній України. Ділимось із вами результатами опитування та сподіваємось, що вони допоможуть у роботі. 

Зарплати

Більшість респондентів відповіли ствердно на питання про підвищення зарплат у 2021 році. Водночас майже 30% ще не визначились із цим питанням, а 24,5% опитаних підвищувати зарплати співробітникам точно не планують.

Бонуси

Співробітники більшості опитаних компаній все ж можуть розраховувати на виплату бонусів за підсумками поточного року. 30% респондентів не планують це робити, а ще близько 21% опитаних не визначились, отже, надія для їх співробітників ще є. 

Структура оплати праці

У зв’язку з перебудовою робочих та кадрових процесів, до якої призвели карантинні обмеження, деякі компанії замислились над необхідністю змін у структурі оплати праці. Це підтверджують і результати опитування, адже більше 40% респондентів відповіли на питання ствердно. При цьому близько 25% ще не визначились, а 34% точно не планують щось міняти. 

Вдячні всім респондентам за участь в опитуванні! 

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password