Советы для работодателей

Заощаджуйте до 25% — придбайте сервіси на 2020 рік за цінами 2019!

З 26 грудня 2019 року будуть діяти нові ціни на послуги robota.ua. Для нас дуже важливо, щоб ви відчували якомога менше дискомфорту через це. Тому заздалегідь пропонуємо запастися сервісами за старими цінами. Це справді вигідно, адже придбати можна зараз, а використати в будь-який час, коли забажаєте.

Зі свого боку обіцяємо, що в новому році продовжимо докладати максимальних зусиль до розробки продукту, який дозволить усім роботодавцям України максимально швидко знаходити потрібних людей та отримувати задоволення від легкого закриття вакансій.

З новою ціною ви отримаєте:

  1. Найбільшу кількість активних резюме серед сайтів з пошуку роботи в Україні — понад 1 млн. за останні 12 місяців, що на 60% більше, ніж у найближчого конкурента.
  2. Перші і єдині в Україні мобільні додатки для пошукача і роботодавця, адже більше половини всіх відгуків отримується саме зі смартфонів.
  3. Чат прямо в нас на сайті для більш швидкої і зручної комунікації з потенційним кандидатом.
  4. «Міні-профіль» як додаткову можливість розповісти про компанію прямо на сторінці вакансії. 
  5. Відеовакансії, в яких ви можете продемонструвати широкій аудиторії сучасність, технологічність і відкритість вашої компанії.
  6. Послугу «Гарячі кандидати». Це система рекомендацій найбільш активних і підходящих кандидатів на конкретну вакансію.

Отже, протягом 2019 року ми реалізували чимало класних речей, які вже роблять процес рекрутингу більш приємним та ефективним. Та це лише початок, адже маємо великі плани на наступний рік. Детальніше про зміни, які плануємо впровадити у 2020 році, — за посиланням.

Запастися сервісами

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password