Советы для работодателей

Є що згадати: 9 здобутків robota.ua – 2019

У 2019 році нам вдалося отримати кілька важливих перемог – зробити нашу платформу ще більш інноваційною, технологічною та популярною, а відтак – допомогти компаніям швидше й продуктивніше шукати своїх потрібних людей.

Рекрутинг наразі є складним викликом: кандидати мають більше пропозицій, конкуренція за таланти зростає, як і їхні вимоги до компаній. Більше шансів у тих роботодавців, які знаходять максимально ефективні способи пошуку кандидатів, комунікації, побудови бренда роботодавця. Наше завдання – пропонувати саме такі інструменти компаніям-партнерам. Отже, що нового robota.ua запропонувала в 2019 році?

1. Мобільні додатки

Ми запустили їх першими, щоб спростити й прискорити спілкування кандидатів та роботодавців. Відтепер зв’язок із пошукачами – просто у вашій кишені. Не треба терміново бігти до комп’ютера – користуватися сервісами зручно під час кава-брейку в перерві між зустрічами. Це важливо, адже більше половини всіх відгуків пошукачів нині отримується саме зі смартфонів. Завантажити додатки можна для iOS та Android-гаджетів.

2. Чат між кандидатами та роботодавцем

Надзвичайно корисний в епоху, коли з пошукачами, особливо нового покоління, складно зв’язатися через звичні канали (наприклад, телефон). Контакт налагоджується миттєво.

3. Ідентифікація зацікавлених кандидатів

Ми запропонували нове рішення для пошуку кандидатів, відкритих до діалогу – проаналізували поведінку пошукачів на сайті й відзначаємо саме тих, хто активно шукає роботу та бачив вашу вакансію.

4. Штучний інтелект Єва

Рішення допомагає ще глибше досліджувати поведінку пошукачів на платформі (на які вакансії відгукуються, що шукають, на що звертають увагу тощо).

5. Наймасштабніша рекламна кампанія

Рекламна кампанія з Alyona Alyona є найбільшою за охопленням, наймасштабнішою та найкреативнішою за всі 19 років існування компанії. Загалом її побачили 35 млн жителів України, і це допомогло залучити на 62% більше нових резюме. Більше кандидатів – максимум шансів знайти «зірок»!

6. Мільйон активних резюме

Ми успішно перетворюємо трафік на резюме та відгуки: в нашій базі більше мільйона активних (нових та оновлених) резюме протягом 2019 року (це найвищий показник на ринку – на 65% більше, ніж у найближчого конкурента).

7. Активність відгуків

Зростає не тільки кількість залучених пошукачів. Разом із цим показником зростає і середня кількість відгуків на вакансію: в 2019 році ми збільшили показник на 44%.

8. Telegram-канал robota.ua

Створений спеціально для тих, хто хоче бути в курсі сучасних трендів на ринку праці, але не має часу стежити за ними. Відтепер, щоб отримувати корисний контент, достатньо підписатися на наш Telegram-канал.

Грандіозні плани!

Це тільки початок, і в 2020 році на вас чекають зміни, які зроблять пошук талантів ще простішим, ефективнішим та цікавішим: новітні інтерфейси, вау-профілі та міні-сайти роботодавців, система Matching AI для визначення найрелевантніших кандидатів, Індекс привабливості роботодавця та Рейтинг пошукачів, відеовакансії, аналітичні звіти на основі даних, накопичених нами за 20 років… Та безліч інших інструментів, з якими ваша робота з пошуку кандидатів перетвориться з виснажливого марафону на захоплюючий квест.

Дізнатися про додаткові можливості ви завжди можете у розділі «Плюшки».

Дякуємо, що ви з нами – попереду багато приємних сюрпризів!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password