Поради для роботодавців

Як святкуватимуть Новий рік українські компанії: результати опитування

У листопаді ми проводили новорічне опитування, щоб дізнатися, як в українських компаніях планують зустрічати 2021 рік, чи заплановані подарунки або премії для співробітників, і взагалі як настрій у роботодавців. Ділимось із вами тим, про що дізналися від 500 українських компаній.

Новорічний корпоратив

Буде чи не буде?

Близько третини опитаних не планують організовувати зимовий корпоратив. Стільки ж тих, хто буде. Дещо більше компаній ще не визначились у цьому питанні, й лише 6% респондентів тестуватимуть формат онлайн-свята. 

Графік проведення

Для тих, хто все ж планує відзначати Новий рік з колегами, найбільш привабливий діапазон дат – 21-27 грудня. Серед інших обраних варіантів – 27 грудня-3 січня та 14-20 грудня.

Організація свята

Майже 87% респондентів зазначили, що планують організовувати новорічне свято своїми силами, не звертаючись по допомогу до івент-агентств.

Бюджет корпоративу

Більше половини опитаних планують бюджет корпоративу з розрахунку до 1000 грн на одну людину. Третина роботодавців може виділити від 1000 до 2500 грн, й лише 14% респондентів можуть дозволити собі новорічне свято з бюджетом понад 2500 грн на співробітника.

Подарунки

Будуть чи не будуть?

Новорічним подарункам – бути! Про це зазначили майже 60% респондентів. Третина роботодавців планує взагалі відмовитись від презентів, а ще 13% опитаних замінять подарунки преміями. Що теж непогано 🙂 

Бюджет подарунків

Більшість роботодавців, що взяли участь в опитуванні, планують витратити на подарунки до 500 грн (на одну людину). Третина респондентів витратять на це від 500 до 1000 грн, а 12% зроблять презент кожному співробітнику більш ніж на 1000 грн.

Презенти клієнтам та партнерам

Менше половини респондентів планують дарувати щось клієнтам або партнерам. Натомість майже 36% опитаних точно робити цього не будуть.

Думка співробітників

Відповіді на це питання розподілились майже однаково порівну: деякі роботодавці відкрито запитують свою команду про новорічні активності, інші ж вирішують ці питання самостійно. Є й такі (10%), що проводять анонімне опитування серед співробітників.

Сподіваємось, що ця інформація буде корисною для вас 🙂 

А з результатами зарплатного опитування ви можете ознайомитись тут.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password