Поради для роботодавців

Як програма HRBP від Academy DTEK проапдейтить вашу кар’єру: 5 аргументів

Усвідомлений вибір кар’єри в HR зазвичай передбачає професійні амбіції: мати вплив на бізнес-результати через роботу з командою. Цього можна досягти двома шляхами. Перший – вчитися на спробах та помилках. Другий – інвестувати ту ж саму енергію в розвиток  своєї кар’єри, команди та бізнесу, а за основу взяти комплексну програму навчання, в якій акумульовано досвід та успішні кейси колег.

Якщо ви працюєте в бізнесі в ролі HR бізнес-партнера, HR-директора, бізнес-консультанта, керівника HR-функції або HR-менеджера – є щонайменше 5 причин, чому варто приєднатися до найближчого потоку програми HRBP від Academy DTEK.

1. Новий рівень HR-знань

Програма побудована так, щоб учасники могли опанувати навички та розвинути компетенції на рівні, вищому за той, що вимагає класична операційна діяльність. Скіли, отримані на програмі, допоможуть створити інноваційну HR-стратегію, трансформувати HR-команду, навчитися впливати на фінансові показники компанії через роботу з людьми, змінити бізнес-модель під час кризи, налагодити  ефективну роботу на карантині та вести ефективні комунікації з працівниками й клієнтами у період змін.

Протягом практичної частини учасники розроблять та захистять HR-проєкт – отже, після завершення курсу повернуться до роботи з чітким екшн-планом із конкретними етапами впровадження.

2. Міжнародна HR-практика

Програма схвалена кращим у світі американським інститутом із сертифікації HR-фахівців HRCI. Ця організація уже протягом 40 років розробляє та впроваджує глобальні стандарти для професіоналів у сфері HR. Зокрема, професори HRCI підготували для учасників відеолекції, а також студенти розберуть бізнес-кейси від глобальних компаній.

3. Банк проривних HR-ідей

HR-директори та експерти поділяться кращими практиками, що надихнуть вас на ініціативи у вашому бізнесі. Після навчання ви отримаєте готовий пакет успішних HR-практик та моделей, які стануть основою для позитивних змін у ваших організаціях.

4. Практичні HR-інструменти

Ви отримаєте перевірені досвідом інструменти для HR-діагностики, стратегічного та тактичного планування, бюджетування, автоматизації HR-сервісів та управління змінами. А також розберете нові теми та виклики, які постають перед HR-командами останнім часом, такі як благополуччя працівників, віддалена робота чи перекваліфікація команди з огляду на глобальні зміни.

Крім 4 модулей, програма включає виїзну екскурсію в офіси компаній-лідерів у галузі HR.

5. Фокус на HR-Digital

Під час навчання ви опануєте цифрові HR-інструменти. Сам курс включає 48 відеоуроків та тестів, які допоможуть вам підготуватися до міжнародної HR-сертифікації.

Структура програми:

  • 25-26 листопада – Strategic Рartner
  • 16-17 грудня – HR Expert
  • 27-28 січня – Change Agent
  • 10-11 лютого – Еmployee Сhampion
  • 18 лютого – HR Global DAY
  • 25 лютого – Захист проєктів, вручення дипломів.

Курс стартує вже 25 листопада.

Зареєструватися зі знижкою 5%. Промокод – HRBP5 (за посиланням).

Докладніше про курс, програму, викладачів – тут.

Зв’яжіться з командою програми для будь-яких уточнень та консультацій:

Ольга Гравченко GravchenkoOV@dtek.com | +38 097 943 27 20

Наталія Чайка ChaykaNatV@dtek.com | +38 066 208 41 64

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password