Як отримати більше відгуків на вакансію: інструкція для роботодавців

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

«Потрібно терміново закрити вакансію, але відгуків немає!»

Ця ситуація знайома багатьом роботодавцям, які постійно знаходяться в пошуку нових співробітників. Ми хочемо допомогти вам із вирішенням цієї проблеми, тому публікуємо  покрокову інструкцію, яка допоможе отримати набагато більше відгуків на вакансію. Це іще один ефективний спосіб пошуку релевантних кандидатів.

Що для цього робити?

Знайдіть підходяще резюме. Це можна зробити двома способами:

  1. Відкрийте сторінку «Мої вакансії». Під будь-якою вакансією можна знайти розділ «Активні пошукачі, які ще не бачили вакансію».Клікніть на одного з кандидатів, щоб побачити весь список. 
  2. Відкрийте базу резюме та знайдіть тих кандидатів, які підходять до вашої вакансії.

Оберіть одного або декількох кандидатів, резюме яких вас зацікавило. Тепер вам не потрібно телефонувати до них й витрачати свій час (адже у вас, певна річ, є більш важливі завдання). Варто зробити лише декілька кліків:

а) натисніть на кнопку «Запропонувати вакансію» 

б) підготуйте шаблон тексту, який ви хотіли б надсилати кандидатам. Він автоматично додаватиметься до ваших наступних повідомлень. 

в) натисніть кнопку «Надіслати».

Готово! Через певний час кандидати надішлють резюме на вакансію або дадуть вам відповідь у чаті, який ми створили для полегшення спілкування між роботодавцями та кандидатами. Ви також зможете відслідковувати статус повідомлення – чи переглянув його кожен окремий кандидат. 

Запропонувати вакансію у такий спосіб можна 10-20 пошукачам протягом 5-ти хвилин. Вони  вже будуть знайомі з вашою пропозицією, тому не потрібно щоразу розповідати про вакансію, витрачаючи на це свій час. Залишається лише обговорити подробиці, які вас цікавлять, та запросити людину на співбесіду. У такий спосіб ви звільняєте себе від непотрібних дзвінків та отримуєте набагато більше відгуків.

А щоб ви могли використовувати ці знання максимально ефективно, ми зробили стислий відеоролик, у якому відзняли кожен крок на шляху до безкоштовних відгуків:

Отримуйте більше можливостей разом з robota.ua 🙂

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password