Поради для роботодавців

Вища ліга: топ HR-вакансій лютого з високою винагородою

Аналітики robota.ua підготували лютневу добірку привабливих пропозицій для HR-спеціалістів. У деяких із запропонованих вакансій нижній поріг винагороди невисокий, проте за активну, сумлінну роботу та досвід працедавці готові платити значно вищі суми. Переходьте на вакансії та знайомтеся з гарячими пропозиціями в холодному лютому.

Керівник відділу навчання (Київ)

Велика торгівельно-виробнича компанія запрошує в команду. Для роботодавця важливо, щоб у кандидата була: вища освіта (психологія, соціологія, менеджмент, педагогічна освіта або управління персоналом); релевантний досвід роботи від 3 років на аналогічній посаді; управлінські навички та успішний досвід формування та розвитку T&D-команди; досвід розробки освітніх онлайн-продуктів різних форматів (відеоуроки, вебінари, електронні курси); активна життєва позиція, креативність, гнучкість, вміння працювати в режимі багатозадачності.

Компанія надає можливість: бути новатором впровадження інформаційних технологій в системі навчання всередині організації; взаємодіяти з кваліфікованою командою експертів; гарантує розвиток і підтримку колег. Зарплата на позиції – 60 000 грн.

HR-директор (Київ)

Міжнародна фінансова IT-компанія відкриває вакансію. Обов’язки на позиції: активний підбір персоналу, переважно IT-спеціалізації, а також клієнтського сервісу; навчання, оцінка та адаптація персоналу. Вимоги до кандидатів: досвід роботи в HR не менше року; вільна англійська; комунікабельність, вміння планувати, аналізувати, приймати рішення.

Роботодавець пропонує: комфортний офіс в центрі міста; графік: з понеділка по п’ятницю, 09:00-18:00 (обговорюється); конкурентну зарплату від 56 000 до 84 000 грн.

Бренд-менеджер, рекрутер (віддалено) (Дніпро)

Міжнародна компанія запрошує до співпраці. Вимоги до претендентів: вільний доступ до інтернету та 3-4 години вільного часу на день; бажання заробляти та готовність навчатися; грамотна письмова та усна мова, відповідальність, цілеспрямованість; місце проживання та досвід не мають значення. Обов’язки: активний пошук нових партнерів, розвиток і розширення наявної клієнтської бази; робота з персоналом; прийом і обробка замовлень; рекрутинг, маркетинг; проведення співбесід з потенційними партнерами.

Пропонується: зарплата – 10 200-50 000 грн (залежить від активності); віддалена робота; вільний графік; безкоштовне навчання; постійне збільшення доходу.

HR/IT-recruiter (Magento/JS) (Київ)

IT-компанія відкриває вакансію для досвідченого фахівця. Буде плюсом робота з вакансіями на Magento. Основні завдання: пошук, відбір та співбесіда з кандидатами; адаптація персоналу; формування кадрової політики та корпоративної культури; організація навчання, атестації персоналу; побудова та підтримка внутрішньої комунікації; контроль виконання планів розвитку персоналу; ведення кадрового діловодства; організація корпоративних заходів, тімбілдінгів.

Пропонується: зарплата – 45 000 грн; оплачувана відпустка – 24 календарних дні та лікарняні; гнучкий графік; робота в сучасному офісі – 5 хвилин від метро; чай, кава, фрукти, смаколики; все необхідне обладнання для роботи; можливість кар’єрного росту; оплачуване навчання, тренінги та майстер-класи для професійного розвитку.

Recruitment Team Lead (remote) (Київ)

Рекрутингова компанія шукає в команду досвідченого фахівця. Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді у внутрішньому або зовнішньому рекрутменті (лише IT-сектор) не менше 1,5 року; досвід закриття ІТ-вакансій та управління командою ІТ-рекрутерів; навички бюджетування відділу; досвід впровадження системи мотивації; побудова реалізація ІПР співробітників; виконання KPI відділом; досвід менторства; знання особливостей пошуку в LinkedIn, DOU, Djinni; вміння використовувати та генерувати нестандартні шляхи пошуку потенційних кандидатів; досвід роботи з різними Recruiting/Sourcing Tools; досвід закриття позицій Middle/Senior/TOP рівнів; відповідальність; англійська – не нижче Intermediate.

Пропонується: зарплата – 70 000 грн; віддалена робота; автономність роботи відділу; цікаві та релевантні заявки на підбір фахівців; можливість самостійно планувати бюджет відділу; максимальна підтримка керівництва; прозора, проста і висока система мотивації.

Senior Recruiter (Київ)

Вакансія для досвідченого фахівця в компанію, яка працює над створенням і просуванням корисного, цікавого відеоконтенту для жінок. Серед вимог роботодавця: більше 2 років досвіду роботи в рекрутинзі; висока ефективність на попередньому місці роботи, вміння вести 8+ вакансій; володіння технікою проведення інтерв’ю за компетенціями досконало; вміння використовувати різні підходи та інструменти для пошуку активних і пасивних кандидатів, відстеження кращих світових практик; англійська – Upper-Intermediate/В2.

Компанія гарантує: зарплату – 1 500-2 000 $ (залежить від результатів співбесіди); комфортний офіс (м. Почайна), а також оплачувані обіди та снеки, ігрові кімнати, масажне крісло, кімнату сну тощо; професійний розвиток: доповіді та семінари, доступ до корисної літератури, курси англійської мови, оплачувані зовнішні тренінги та курси; медичне страхування.

Team Leader (German Desk) (Київ)

Консалтингова компанія в пошуках спеціаліста. Вимоги: досвід роботи в дилінговому центрі від 3 місяців на позиції Conversion і вище. Умови: зарплата – 47 000-85 000 грн; графік роботи: 10:00-19:30 (пн-пт); кава, чай, печиво, фрукти, «плюшки» та бонуси щотижня; міцна корпоративна культура; подарунки за результат, техніка Apple + сертифікати + путівки на відпочинок; офіс неподалік від метро.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password