Поради для роботодавців

Успішні сторінки: топ-11 книг про розвиток кар’єри

Добірка книг, які підказують, як досягати успіхів та підніматися вгору кар’єрними сходами. Візьміть до уваги поради, озбройтеся інструментами та рекомендаціями – можливо, серед запропонованих книг є та, яка потрібна вам саме зараз.

1. «Настільна книга лідера. Як керувати собою, надихати команду та вивести компанію на новий рівень»

Рон Ашкеназ, Брук Менвілл, 2020 р.

На прикладах з досвіду видатних топ-менеджерів автори розповідають, як створити бачення компанії, розробити конкурентоспроможну стратегію, сформувати видатну команду, досягати поставлених цілей, впроваджувати інновації та керувати собою. Книга корисна для тих, хто хоче піднятися на новий щабель кар’єри, рости як професіонал на керівній посаді або почати власний бізнес.

2. «Зроби це неправильно. Чому бунтарі перемагають на роботі та в житті»

Франческа Джино, 2020 р.

Книга про бунтарство як особливий підхід до життя та роботи, який всі можуть з розумом використовувати. Історії неординарних людей, які змінювали цілі галузі, винаходили нові продукти та досягали значних успіхів, порушуючи загальноприйняті норми. Автор розповідає, як перетворити роботу та особисте життя в цікаву пригоду, звільнивши свого внутрішнього бунтаря.

3. «11 ворогів керівника. Моделі поведінки, здатні зруйнувати кар’єру та бізнес»

Девід Дотлих, Пітер Кейро, 2018 р.

Книга про те, як найяскравіші переваги перетворюються на критичні недоліки. Присвячена деструкторам – сильним сторонам керівника, які вийшли з-під контролю. Автори детально описують одинадцять найбільш поширених деструкторів, наводять численні приклади з життя, пропонують інструменти самодіагностики та безліч практичних порад і рекомендацій.

4. «Жінка, у якої є план. Правила щасливого життя»

Мей Маск, 2020 р.

Авторка не тільки розповідає історію свого життя, багате на пригоди, але й дає безліч корисних порад: як зберегти здоров’я та красу, бути стильною та впевненою, залишатися гарною матір’ю і водночас будувати кар’єру. А головне – приймати себе, не боятися пробувати нове та любити життя в будь-якому віці.

5. «Лідер без титулу»

Робін Шарма, 2020 р.

Автор руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани. І як, скориставшись поданими у книзі порадами, методиками і техніками, змінити на краще своє життя та навколишній світ.

6. «Як пройти співбесіду в компанію мрії. Ілон Маск, я той, хто вам потрібен»

Рон Фрай, 2018 р.

Поради, які допоможуть пройти співбесіду в компанію мрії, незалежно від того, скільки вам років, який маєте досвід і цілі. На сторінках видання відповіді: коли, де, чому та як ставити розумні питання та як проявляти свої найсильніші сторони.

7. «Стати інноватором. 5 звичок лідерів, які змінюють світ»

Джефф Даер, Хол Грегерсен, Клейтон М. Крістенсен, 2018 р.

Автори написали книгу спільно з лідерами, які здійснили інноваційні перевороти в Google, Procter & Gamble, Dell, eBay, PayPal, Skype тощо. Вони демонструють, що у новаторів є характерні звички, які можуть підвищити творчий потенціал будь-якої людини. У книзі представлені 5 навичок проривного лідерства, які навчать мислити інакше.

8. «Сила спрощення. Ключ до досягнення феноменального ривка в кар’єрі та бізнесі»

Річард Кох, 2017 р.

Річард Кох, автор культового бестселера «Принцип 80/20», та Грег Локвуд аналізують механізми перетворень, зроблених керівниками гіперуспішних компаній, і розповідають, як за допомогою запропонованих інструментів вивести свій бізнес на новий рівень.

9. «Правила кар’єри. Все, що потрібно для службового зростання»

Річард Темплар, 2018 р.

Автор ділиться секретами, як правильно вибудовувати кар’єру та повільними, але впевненими кроками наближатися до верхівки своєї робочої мрії. Книга буде цікава менеджерам різних рівнів і рекрутерам.

10. «Як керувати проєктами»

Пол Дж. Філдінг, 2020 р.

Автор розкриває визначальні принципи роботи проєктного менеджера, описує особливості різних етапів проєкту, дає поради щодо його планування, ведення документації, взаємодії зі співробітниками, керівництвом компанії та постачальниками. Книга буде корисною як досвідченим проєктним менеджерам, які хочуть розширити арсенал своїх навичок, так і початківцям.

11. «Час пішов… Підкори посаду за 90 днів»

Майкл Уоткінс, 2017 р.

Універсальний посібник з кар’єрного розвитку для менеджерів будь-якого рівня. У ньому описано процес переходу на нову посаду та ймовірні труднощі на цьому шляху. Книга для всіх, хто прагне кар’єрного зростання та розвитку, хто не бажає зупинятися на досягнутому та хоче навчитися швидко й ефективно опановувати нові посади.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password