Советы для работодателей

У топі: добірка цікавих вакансій для HR-босів

Які вакансії пропонують роботодавці HR-ам на топових позиціях? Ми підготували добірку пропозицій з різних галузей та міст. Можливо, серед них є «ваша»?

Начальник відділу по роботі з персоналом в «Інтерпайп» (Дніпро)

Вакансія відкрита на одному з найбільших активів компанії – ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод». Чисельність співробітників – більше 4,5 тис. Запрошують енергійного та цілеспрямованого HR-а, до основних завдань якого входитиме, зокрема: реорганізація та модернізація внутрішніх бізнес-процесів відділу по роботі з персоналом; аудит нормативних документів, що регулюють процеси оплати праці; впровадження автоматизації процесів табелювання, преміювання з урахуванням діючих коефіцієнтів, KPIs; планування чисельності та фонду оплати праці по підприємству. Важливими для роботодавця є: вища освіта в галузі економіки, економічної кібернетики, управління бізнесом; досвід роботи на керівних посадах у сфері управління персоналом, C&B у великих компаніях – не менше 1 року; досвід розробки та адміністрування систем оплати праці, зокрема, на основі KPIs. Компанія пропонує участь у розробці та впровадженні трансформаційних проектів, можливості для самореалізації та постійного розвитку; компенсацію оренди житла (для кандидатів з інших міст); повний соціальний пакет тощо.

HR-директор у міжнародну виробничу компанію (Київ)

Пропозиція для директора з персоналу, який буде розробляти стратегію організації в сфері людських ресурсів, керувати такими функціями, як рекрутинг, адаптація, навчання та оцінка персоналу, пільги та заробітна плата, соціальні питання, поліпшувати кадрову політику та процеси, шукати шляхи підвищення ефективності та зниження витрат тощо. Серед побажань до майбутнього співробітника: вища освіта, більше 6 років успішного досвіду роботи з персоналом у міжнародних виробничих компаніях, вільне володіння англійською мовою.

Директор з персоналу в багатопрофільний холдинг (Київ)

Основні завдання на позиції: участь у досягненні прибутковості підприємства шляхом формування активності персоналу на виконання дій, що сприяють найкращим фінансовим результатам діяльності підприємства (передбачає знання та розуміння всіх бізнес-процесів підприємства та участі в них людських ресурсів); розробка мотиваційних програм, моніторинг рівня заробітних плат на ринку праці та пропозиції щодо перегляду заробітних плат; організація та контроль ведення загального діловодства; консультування директорів регіональних підприємств по тематиці служби персоналу. Побажання до майбутнього співробітника: досвід роботи на аналогічній позиції 3-5 років (будівництво, виробництво, енергетика); вища освіта; навички підбору персоналу; знання кадрового та загального діловодства; досвід управління колективом від 20 до 100 чоловік; знання 1С 8.2 Кадри. Пропонується гідний рівень заробітної плати, компенсація витрат на оренду житла при переїзді з іншого міста.

Начальник відділу управління персоналом в Premier Hotel Dnister (Львів)

Готель оголошує відкриття вакансії. Вимоги до кандидата: вища освіта (бажано управління персоналом/психологія/менеджмент); досвід роботи у сфері HR від 5 років, досвід роботи на керівній посаді від 2 років; знання КЗпП та принципів нарахування зарплат; знання 1С та МS Office. У функції кандидата входитиме: пошук та підбір персоналу; робота з внутрішнім кадровим резервом; робота з навчальними закладами (практика студентів); робота з центром зайнятості (звітність, участь у ярмарках вакансій); розробка та впровадження регламентних документів; робота в напрямку навчання персоналу (в підпорядкуванні бізнес-тренер); підтримка корпоративної культури (організація заходів тощо); моніторинг та аналіз ринку праці; бюджетування фонду оплати праці тощо.

HR-директор в ЛІГА:ЗАКОН (Київ)

Розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів для бізнесу і професіоналів юридичного та бухгалтерського напрямків запрошує в команду фахівця. Зона відповідальності: розробка та реалізація HR-стратегії; забезпечення операційної ефективності, аудит та оптимізація процесів і структур; оптимізація та контроль повного циклу HR-процесів; розвиток HR-бренда компанії через системну роботу з внутрішніми та зовнішніми клієнтами. Побажання: вища освіта, додаткова освіта, сертифікація в галузі HR; досвід роботи від 5 років на посаді HRD у великих системних компаніях; досвід ефективного впровадження проектів у галузі управління персоналом і організаційного розвитку; досвід розробки та впровадження HR-процесів; успішні, підтверджені кейси з впровадження ефективних HR-систем і метрик; відмінні комунікаційні та презентаційні навички, стратегічне мислення, критичне мислення. Компанія пропонує: конкурентну оплату праці, систему внутрішнього навчання, соціальний пакет (оплата харчування, медичне страхування, курси англійської, абонемент у спортзал).

Керівник відділу підбору та адаптації в «Алло» (Дніпро)

Торгова мережа супермаркетів електроніки запрошує в команду. До обов’язків фахівця входитиме: керування напрямком рекрутингу (Київ та регіони); опис і впровадження бізнес-процесів (рекрутинг та адаптація); автоматизація процесів (рекрутинг та адаптація). Очікується, що кандидат матиме досвід роботи в галузі рекрутингу не менше 5 років; буде розуміти специфіку масового підбору та офісних фахівців, керівників середньої та вищої ланки, Headhunting; інструменти автоматизації рекрутингу; можливість описати та побудувати процес підбору та адаптації з «0»; досвід автоматизації процесів, управління командою від 5 чоловік. Компанія пропонує графік роботи (9:00-18:00 або 10:00-19:00) з можливістю працювати віддалено 1 день на тиждень, корпоративні свята, спільне дозвілля, спортивні події, внутрішнє і зовнішнє навчання тощо.

Head of HR Department в KRKA UKRAINE (Київ)

Фармацевтична компанія шукає ефективного менеджера, який реалізує стратегічні завдання компанії. Зокрема: розробка та координація повного циклу HR-процесів, спрямованих на підвищення ефективності та результативності роботи з персоналом; запобігання кадровим ризикам, врегулювання трудових спорів; розвиток та управління корпоративною культурою; розробка мотиваційних програм та моделей; підготовка та надання аналітичних матеріалів для керівництва компанії з HR-питань; розробка HR-бренда; консультація керівників. Побажання до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років; готовність працювати в багатозадачному режимі; наполегливість у досягненні результатів тощо.

HR-директор в Ашан (Біличі)

Гіпермаркет запрошує в команду фахівця, в обов’язки якого входитиме: організація та контроль роботи сектору людських ресурсів; управління HR-бюджетом; забезпечення процесу пошуку та підбору персоналу, адаптація нових співробітників; організація кадрового діловодства; управління системою навчання та розвитку персоналу; управління процедурою оцінки співробітників; забезпечення необхідних умов праці (уніформа, їдальня, безпека праці); забезпечення дотримання корпоративної політики. Орієнтуються на кандидатів, які: мають досвід управління командами у великій компанії; вміють виявляти потреби бізнесу в персоналі, якісно оцінити кандидата відповідно до потреб бізнесу; мають бачення розвитку, лідерські якості та вміють приймати рішення. Пропонується можливість навчатися та ділитися досвідом, соціальний пакет (медичне страхування, пільгове харчування).

HR-директор (виробництво) (Київ)

Компанія, яка займається виробництвом і постачанням пакувальної продукції для харчової промисловості, шукає фахівця з обов’язковим досвідом роботи на виробництві. Заробітна плата – 25000 грн, після випробувального терміну – 30000. Основні обов’язки: підбір персоналу та робота з ним; організація програм адаптації та навчання; розробка систем мотивації та заохочення співробітників; написання положень та посадових інструкцій. Роботодавець анонсує багато цікавих різнопланових завдань, гідну винагороду та зручний графік.

Керівник напряму масового підбору в METINVEST (Запоріжжя)

Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в Центр Кар’єри. Зона відповідальності: підвищення ефективності процесу підбору персоналу з акцентом на дефіцитні професії, зокрема, формування зв’язків на ринку праці регіону з агентами впливу і цільовими організаціями (центр зайнятості, навчальні заклади); побудова ефективної комунікації регіонального Центру Кар’єри компанії з внутрішніми замовниками (підприємствами, залученими сторонами); безпосереднє управління командою фахівців з найму; забезпечення надання встановленої звітності, аналіз ринку персоналу в регіоні. Очікування від майбутнього співробітника: досвід масового підбору у великих компаніях від 3 років; готовність до відряджень (30 % робочого часу); вміння та готовність спілкуватися з різними рівнями співробітників у організації.

Керівник відділу підбору персоналу в «Аптека Доброго Дня» (Київ)

Національна фармацевтична мережа запрошує на посаду фахівця, який зможе організувати процес підбору з орієнтацією на результат. До обов’язків входитиме: організація роботи команди; організація повного циклу пошуку та підбору персоналу; управління ресурсами, необхідними для пошуку персоналу; участь у закритті вакансій middle і топ-рівня; ведення внутрішніх та зовнішніх HR-проектів; ведення звітності, пов’язаної з пошуком та прийомом персоналу; проведення моніторингу ринку праці. Вимоги: вища освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; успішний досвід закриття вакансій middle і топ-рівня; креативний підхід до вирішення завдань, вміння працювати в режимі багатозадачності, уважність до деталей, гнучкість у комунікаціях, наполегливість у досягненні результату, здатність самостійно ставити завдання і виконувати їх, результативність.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password