Поради для роботодавців

У robota.ua новий СЕО: компанію очолив Кірілл Манковскі

У січні 2021 року компанію robota.ua очолив Кірілл Манковскі – управлінець з великим досвідом роботи в технологічній сфері. Він керував як департаментами, так і цілими компаніями в різних галузях, таких як: телекомунікації, побутова електроніка, цифровий маркетинг та консалтинг.

У robota.ua Кірілл зосередиться на розширенні ролі компанії як основної рекрутингової платформи для роботодавців та пошукачів в Україні, збільшенні частки ринку та запуску нових рішень і продуктів.

До приходу в українську компанію Кірілл обіймав декілька керівних посад у групі компаній Axiata (Куала-Лумпур, Малайзія), в тому числі посади керуючого директора компанії ADA Indonesia, директора з продажу та директора з маркетингу в мобільних операторах XL Axiata (Індонезія) і Smart Axiata (Камбоджа). До приходу в Axiata Кірілл обіймав керівні посади в кількох транснаціональних компаніях, таких як Samsung, Philips і Siemens в Східно-європейському регіоні.

З останніх значних досягнень Кірілла в ADA можна відзначити, що компанія не тільки росла швидше за конкурентів, а й отримувала престижні премії і нагороди в індустрії мобільного та цифрового маркетингу. З найбільш значущих – “Технологічний лідер року в Південно-Східній Азії” і “Незалежне агентство року” від авторитетного видання Campaign Asia.

Попередником Кірілла Манковскі на посаді генерального директора robota.ua був Микола Михайлов, який очолював компанію з 2007 року. Він тим часом зосередиться на розвитку нових бізнес-напрямків в головній компанії Grupa Pracuj.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password