Поради для роботодавців

У Дніпрі та Запоріжжі відбулися тренінги від rabota.ua з Наталією Обловатою

4 та 5 квітня у Дніпрі та Запоріжжі відбулися тренінги від rabota.ua для працівників HR-сфери, керівників відділів та напрямків на тему «Хороший керівник: як знайти серед рядових співробітників і виростити». Події були проведені у конференц-залах готелів Premier Abri Hotel (Дніпро) та Reikartz (Запоріжжя).

1

Тетяна Пашкіна, HR-експерт rabota.ua, розповіла про актуальні тренди на ринку праці в Україні, поділилася останньою аналітикою щодо рівня заробітних плат та нагадала про найбільш ефективні інструменти для пошуку кандидатів і розвитку бренду роботодавця, які доступні на сайті rabota.ua.

Зокрема, Тетяна наголосила, що зараз спостерігається значне зростання кількості вакансій у Дніпрі та зростання зарплатних очікувань пошукачів у Запоріжжі.

2

Головним спікером події була Наталія Обловата  – заступник директора з управління персоналом компанії exist.ua (автобізнес), сертифікований бізнес-тренер.

3

У своєму виступі Наталія зосередилася на актуальних кейсах пошуку та підбору ефективних кандидатів на керівні посади, окреслила відмінності між ідеальним керівником і успішним внутрішнім кандидатом на керівника.

Під час навчання учасники навчились вимірювати компетенції, які складно розвивати, та на прикладах розглянули, як, використовуючи індивідуальний план розвитку, ефективно розвивати потенційних управлінців.

4

Тренінг був насичений актуальною теорією, а також безліччю кейсів та практичними завданнями від тренера.

Тема розвитку управлінських якостей та ефективного пошуку кандидатів на керівні посади зацікавила представників компаній з таких сфер: освіта, реклама, промисловість, торгівля, будівництво, АПК, медицина, транспорт, нерухомість, IT та інші. Всі учасники були дуже активними, задавали уточнюючі питання та розгорнуто аргументували відповіді під час практичних завдань.

5

Спікерка порекомендувала учасникам використовувати для оцінки мотивації кандидатів на управлінські посади тести Мартіна та Річі, Соловйова та інтерв’ю за компетенціями.

6

На завершення слухачі отримали сертифікати та запрошення на наступні заходи в рамках освітньої програми HR lab.

Переглянути фотозвіт заходу у Дніпрі можна за посиланням.

Фотозвіт тренінгу в Запоріжжі – дивіться тут.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password