Якщо ви HR-експерт, відповідальний за весь напрям чи підфункцію з управління персоналом у компанії, до того ж приймаєте стратегічні рішення – Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує вас на єдину магістерську програму міжнародного рівня з управління персоналом MA in Human Resources and Organization Development. Ділимося наповненням та змінами, які чекають на майбутніх учасників у межах навчання.

Структура програми MA in Human Resources and Organization Development виглядатиме так:

А ось перелік усіх курсів, які учасники програми слухатимуть під час навчання, зокрема додані вперше цього року:

Кожного року програма переглядається та адаптується до запитів ринку та досвіду групи. Ось як виглядає профіль учасників, які вже вступили на навчання у липні цього року.

У групі, яка розпочне навчання уже з осені, професійний досвід учасників понад 5 років. Вони з різних галузей. Окрім необмежених можливостей обміну досвідом всередині спільноти, ви зможете черпати експертизу й у міжнародних експертів, які є викладачами програми. Навчання відбуватиметься у двох містах, 5 із 10 основних модулів проходитимуть у Києві, інша частина – у Львові.

Нагадуємо, що вступ 2019 до LvBS триває, у вересні відбудеться друга хвиля набору!

Людмила Довгоброд, HR-директор медіагрупи StarLightMedia, цьогорічна випускниця: «На програмі ми отримуємо не лише досвід міжнародних викладачів, але разом з цими експертами створюємо свої проекти. Отримані навички я вже впроваджую у роботі. Рекомендую цю програму всім HR-ам, які прагнуть здобути фундаментальні знання».

Олександра Альхімович, академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development, пояснює: «Сучасний глобальний світ рухається на шаленій швидкості змін, які спонукають бізнес шукати креативні та інноваційні рішення. Це створює нові виклики та відкриті питання для HR-функції: як управляти талантами в умовах GIG-економіки, економіки обміну та знань, діджиталізації, штучного інтелекту та роботизації, при цьому витримувати ціннісну складову бізнес-етики та соціальної відповідальності? Саме тому команда експертів Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) оновила навчальну магістерську програму MA in Human Resources and Organization Development, враховуючи тенденції в сфері управління талантами, додавши нові курси, а саме: Corporate Social Responsibility (CSR), етичні аспекти управління персоналом, Digital Working. Склад викладачів поповнили міжнародні фахівці та сертифіковані HR-и».

Ольга Горбановська, керівник групи Human Capital компанії EY та член Академічної ради програми, зазначає: «Згідно з результатами глобальних досліджень EY – 89% компаній світу змінюють свої стратегії у напрямку цифрової трансформації. Курс Digital Working – це відповідь на потребу здобути компетенції майбутнього вже сьогодні, адже здібність та бажання працівників застосовувати новітні технології та нові способи роботи для досягнення кращих результатів є передумовою успіху будь-якого бізнесу.

Впровадження різноманіття у компанії може покращити її продуктивність та корпоративну культуру. Під час курсу CSR ми будемо розглядати, яку матеріальну та нематеріальну цінність несе впровадження CSR для компанії, як HR може стати амбасадором?

Щодо курсу C&B: концепція роботи майбутнього EY передбачає, що одним із головних елементів нового операційного середовища, спрямованого на бажаний клієнтський досвід працівників, є система винагород. Саме система винагород забезпечує приваблення, утримання і стимулювання працівників у правильний спосіб для ефективного досягнення бажаних бізнес-результатів. Підходи до побудови системи винагород у сучасному середовищі надто швидко змінюються і постійно набувають нових форм, а нові покоління працівників очікують інновацій щодо цієї ключової складової ціннісної пропозиції роботодавця. Саме тому ми вважаємо за абсолютно необхідне приділити увагу сучасним тенденціям, новим технологіям та детальніше розглянути кращі практики і інструменти, за допомогою яких можна забезпечити бездоганний сучасний дизайн системи винагород для бізнесу».

Окрім нововведених курсів, у програмі відбуватимуться суттєві зміни у наповненні вже існуючих курсів, зокрема «Психічне здоров’я в організації» та «Трансформаційне лідерство».

«Працездатність працівників та їхнє психічне здоров’я і загалом психологічна атмосфера в колективі дуже пов’язані між собою, тому належну увагу слід приділяти сучасним підходам до розуміння, превенції та допомоги під час стресів, вигорання, в межах відносин у колективі: шляхом плекання гарних стосунків та менеджменту конфліктів», – зазначає викладач курсу «Психічне здоров’я в організації», директор Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету Олег Романчук.

«Leadership and diversity – також важлива складова навчання з лідерства у програмі MA in Human Resources and Organization Development, оскільки, з одного боку, трудова міграція і різноманіття культури стають серйозним викликом для HR-ів у всьому світі. З іншого боку, це стає серйозною конкурентною перевагою для бізнесу, оскільки люди з різних контекстів мають різні погляди та підходи до вирішення проблем. А швидке та ефективне вирішення нестандартних проблемних ситуацій стає щоденним завданням будь-якого сучасного бізнесу», – додає Андрій Рождественський, PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант.

Навчання на програмі  MA in Human Resources and Organization Development  розпочнеться 2 жовтня. Ви ще встигаєте подати документи для вступу, адже у вересні проходитиме друга хвиля вступної кампанії 2019. Деталі тут.