Поради для роботодавців

«ТОП-50 кращих компаній України» за версією журналу «Влада та гроші»

Вже традиційно у грудні журнал «Влада та гроші» представляє фінальний рейтинг «ТОП-50 кращих компаній України».

Другий рік поспіль «Влада та гроші» складає рейтинг компаній, які справили найбільший вплив на розвиток економіки України в році, що минає. Серед фіналістів рейтингу експертне та громадське журі оберуть кращих з кращих, сформувавши ТОП-10 переможців у номінації «Вибір експертного журі» та ТОП-10 найкращих компаній у категорії «Лідер громадської думки». Крім того, цього року три компанії будуть відзначені в номінації «Вибір редакції» та ще три – у категорії «Генератор обґрунтованого оптимізму в період пандемії».

До складу експертного журі увійшли:

  • Ірина Новікова – заступник міністра економіки України;
  • Дмитро Чижиков – президент Торгово-промислової палати України;
  • Ілля Несходовський – директор Інституту соціально-економічної трансформації, позаштатний консультант у комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку;
  • Вадим Денисенко – виконавчий директор Українського інституту майбутнього;
  • Тетяна Чесакова – власниця та головний виконавчий директор рекламної агенції Ahead International.
  • Юлія Бабаєва — HRD robota.ua, SHRM-Senior Certified Professional;
  • Ольга Сантаровіч — шеф-редактор ВГ «Картель»;
  • Наталя Холод — СЕО агентства «Варто»

Своїх фаворитів у номінації «Лідер громадської думки» може обрати кожен охочий – достатньо проголосувати на сайті або у соціальних мережах ВГ «Картель». Кожен читач зможе обрати свій ТОП-10 компаній, які, на його думку, були найбільш помітними у бізнес-середовищі України у 2021 році.

Дізнатися, хто ж став лідером, можна буде під час церемонії нагородження переможців рейтингу «ТОП-50 кращих компаній України» 8 грудня 2021 року.

«Влада та гроші» – видання для всіх, хто цікавиться сферами економіки та фінансів. Журнал виходить з 2004 року і встиг заслужити довіру та авторитет своїх читачів. У кожному номері журналу виходять фірмові рейтинги – тематичні ТОП-25, присвячені окремим напрямкам.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password