Поради для роботодавців

Тімбілдінг влітку: добірка нестандартних ідей

Тімбілдінг допомагає згуртувати команду, тому більшість компаній час від часу намагаються зібрати всіх працівників, а приводів можна придумати багато. Зазвичай це спортивні змагання, квести, виїзди на природу. Ми пропонуємо вашій увазі оригінальні ідеї тімбілдінгів влітку.

День коктейлів

Спочатку майстер-клас на свіжому повітрі може провести досвідчений бармен, який навчить усіх основ приготування коктейлів (алкогольних/безалкогольних). Після чого співробітники можуть розділитися на команди та спільно створити власні коктейлі. Згодом бармен оцінить кожен готовий коктейль, щоб визначити переможця. Тімбілдінг розвиває креативне мислення, сприяє спілкуванню, слуханню та співпраці в команді.

Командна втеча

Дайте співробітникам колективне завдання (полювання на золото, втеча з в’язниці, втеча від поліції), водночас вони не повинні мати доступу ні до телефонів, ні до інтернету, не повинні отримувати підказок. Тімбілдінг закликає команду втекти, використовуючи лише колективний розум. Команда домовляється про наступні кроки та поводиться як одне ціле. В учасників розвиваються навички вирішення проблем, роботи в команді, довіри, спілкування та співпраці. Найбільше, що вони запам’ятають, це відчуття згуртованості та спільної перемоги.

Полювання на сміття

З користю командою можна провести час, прибираючи довкілля. Визначтеся з забрудненою територією, яку можна прибрати (поблизу компанії, наприклад, ліс, парк, сквер, річка), закупіть потрібний інвентар та засоби для збору сміття (рукавиці, пакети). Щоб співробітникам було цікаво, можна організувати змагання – нехай вони розділяться на команди та позмагаються, хто більше збере мішків сміття. Ви разом зі співробітниками зробите колективну добру справу та будете прикладом для наслідування.

Тімбілдінг без сценарію

Повідомте співробітників про дату тімбілдінгу, але тематику не оголошуйте – тільки час та місце зустрічі. Не плануйте ніяких конкретних заходів, але будьте готові підтримати всі пропозиції. Попросіть кожного працівника прийти зі своїми, скажімо, п’ятьма речами на вибір (це можуть бути ковдри, м’ячі, настільні ігри, їжа та напої тощо). Буде цікаво потім подивитися, хто з чим приїхав. Що взяли співробітники, тим і займатимуться, можливо, кидатимуть фрісбі, розкладуть намет, влаштують пікнік. Такий тімбілдінг розвиває креативне мислення, довіру, сприяє спілкуванню. Гарний настрій гарантований!

Творчий конкурс

Дайте кожному шанс продемонструвати свої творчі таланти. Запропонуйте всім самостійно підготувати  історії, стендапи, танці тощо. Напишіть сценарій виступів, облаштуйте сцену на вулиці та приготуйтеся отримувати порцію позитивних емоцій. Креативне мислення, довіра та співпереживання об’єднують колектив. Придумайте для всіх учасників номінації та нагородіть за старання.

Втеча з офісу

Заплануйте виїзну екскурсію в нетуристичне місце (заклад, музей), це допоможе відволіктися від буденності. Насправді не важливо, яке місце виберете, ви подаруєте команді нові враження та знайомства. Співробітники починають спілкуватися «живо» з колегами, яких вони, можливо, бачили, але не спілкувалися.

Ночівля у наметах

Закупіть все необхідне для короткотривалого походу (намети, спорядження, спальні мішки, їжу) та влаштуйте повноцінну пригоду для вашої команди. Вечірні посиденьки біля багаття під гітару, денні активності, квести на свіжому повітрі, пошук «скарбів» запам’ятаються надовго.

Командне волонтерство

Волонтерство надає можливість працівникам спільно працювати в команді, водночас допомагати тим, хто цього потребує (напрямків багато: зоо-, еко-, соціальні ініціативи). Воно сприяє згуртованості колег, демонструє лідерство, сприяє просуванню бренду роботодавця.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password