Поради для роботодавців

Спекотні старти: топ HR-стажувань для початку кар’єри

Навчальний рік закінчився, а це означає, що на ринок праці виходять новачки – молоді спеціалісти, без досвіду або з мінімальним, аби знайти свою першу роботу. Редакція ПроHR підготувала червневу добірку актуальних HR-стажувань для тих, хто вже готовий здобути перший досвід роботи та розвиватися. Переходьте на вакансії та дізнавайтеся, кого роботодавці чекають на стажування.

HR-стажист на «Київський завод ПТО» (Київ)

Завод підіймально-транспортного обладнання на умовах стажування або неповної зайнятості запрошує стажиста в HR-відділ (студента або випускника ВНЗ). Портрет ідеального кандидата: бажання отримати досвід і працювати в HR-напрямку; грамотна усна та письмова мова (українська, російська); навички роботи в Excel, Google Docs, PowerPoint, інших програмах із підготовки презентацій та контенту; навички оперативного пошуку та підготовки інформації; відповідальний підхід до роботи, проактивність, орієнтація на результат, здатність швидко навчатися.

Кандидатам компанія пропонує: оклад + премію за реалізовані проєкти; забезпечення всіма ресурсами для ефективної роботи; можливість професійного та кар’єрного зростання; корпоративну англійську (оплата 50/50); доступ до корпоративної бібліотеки та можливість проходити навчальні курси в компанії; комфортний офіс в 5 хвилинах від метро; гнучкий графік роботи за погодженням: 20-25 годин на тиждень.

Молодший HR-спеціаліст (стажист) у CRH Ukraine (Кам’янець-Подільський)

Компанія, світовий лідер у галузі виробництва будівельних матеріалів, запрошує взяти участь в міжнародній програмі стажування 2021-2022. Програма розрахована для студентів III-VI курсів ВНЗ та випускників (3 роки після випуску) та гарантує офіційне працевлаштування за спеціальністю. Проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу – АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський) та триває 1 рік. Вимоги до претендентів: вища освіта або завершення навчання; мобільність в межах України і не тільки; захоплення своєю професією та прагнення розвитку.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування за спеціальністю та заробітну плату; оренду житла у м. Кам’янець-Подільський (для іногородніх); корпоративний розвіз до/з місця роботи; супровід керівника, ментора та працівників компанії; навчання та тренінги (зовнішні та внутрішні); корпоративні курси англійської мови; відрядження на підприємства компанії в Одесі та Львові; можливість подальшого працевлаштування  (після успішного проходження стажування).

Стажист у відділ адаптації персоналу в «МХП» (Київ)

Агроіндустріальний холдинг пропонує скористатися шансом пройти стажування. Необхідні знання та навички: неповна вища освіта; студент або випускник 1-2-го року; без досвіду роботи; бажання розвиватися в HR-напрямку; гарні аналітичні та комунікативні навички; досвідчений користувач Microsoft Office.

Роботодавець гарантує, зокрема: цікаві проєкти, амбітні завдання; динамічний розвиток – можливість прокачати свої soft та hard skills; офіційне працевлаштування; конкурентну заробітну плату; сучасний та інноваційний офіс MHP Dream House; доступ до сучасної digital-платформи розвитку з електронною бібліотекою найкращої бізнес-літератури та  курсами; зручний корпоративний трансфер від 4-х станцій метро та ж/м Троєщина; сучасний корпоративний спортзал, стоматологічний та медичний кабінети в межах офісу.

Інспектор кадрів-стажист #забутипровік в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує пройти стажування від проєкту #забутипровік. Шукають претендента, який: має досвід роботи з документацією та схильність до упорядкування; відмінні комунікативні навички; вміє працювати в команді; відповідальний та уважний до деталей; сміливий, небайдужий, з активною життєвою позицією.

Пропонується: навчання у визнаних професіоналів своєї галузі; стипендія впродовж 2-х місяців програми стажування; корпоративна культура, яка надихає та мотивує; доступ до новітніх телевізійних технологій; перспектива подальшого працевлаштування та хороші рекомендації; майданчик, де цінують і поважають ідеї кожного.

Також медіахолдинг шукає рекрутера (стажиста), який допомагатиме HR-фахівцям у процесі пошуку та підбору персоналу, а також долучатиметься до інших завдань HR-департаменту. Портрет ідеального стажиста: студент ВНЗ останніх курсів або випускник останніх років; впевнені навички роботи з офісними програмами, активний користувач соцмереж; освіта за напрямом «Управління персоналом» або «Менеджмент організацій» (бажано, але не обов’язково); досвід роботи або проходження практики в HR-напрямку (бажано, але не обов’язково); знає, що таке тайм-менеджмент та активно використовує його інструменти в навчанні/роботі; толерантний, активний, цілеспрямований та орієнтований на результат.

Стажист відділу рекрутингу в ZEST Outsourcing (Запоріжжя)

Компанія, яка надає HR-послуги, шукає стажиста. Очікування від кандидатів: бажання отримати досвід роботи в галузі рекрутингу, роботи з персоналом; освіта: середня спеціальна або неповна вища (розглядаються кандидатури студентів); досвід роботи не потрібен, але обов’язковою є готовність навчатися; задоволення від спілкування з людьми; грамотна мова, відповідальність, ініціативність, активна життєва позиція; впевнений користувач: MS Office, інтернет, соціальні мережі.

Умови працевлаштування: графік роботи з 9:00 до 18:00, можливий гнучкий графік після випробувального терміну; офіційне оформлення; зарплата: ставка, виплата пропорційно кількості відпрацьованих годин; компанія проводить навчання.

Talent Acquisition Junior Specialist в Schneider Electric (Київ)

Транснаціональна компанія, світовий лідер у сферах розподілу електроенергетики та автоматизації промислових процесів, запрошує в команду. Побажання до кандидатів: досвід підбору персоналу; вільне володіння українською; гарне знання англійської, знання інших європейських мов буде перевагою; вища освіта; розуміння бізнесу та професійний підхід.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: практичний досвід ведення бізнесу під час роботи з наймом менеджерів з різних підрозділів; щоденну взаємодію з людьми; можливість проявити лідерські та творчі якості (розробка нових способів залучення людей до організації); інвестиції у професійний розвиток та кар’єрні цілі.

IT Recruiting Researcher (Junior) у JOBSPHERA (Запоріжжя)

Міжнародна рекрутингова компанія шукає спеціаліста, який приєднається до української віддаленої команди. Вимоги: щонайменше 6 місяців досвіду пошуку кандидатів у галузі ІТ; розуміння ІТ-ринку, його гравців; сильні навички онлайн-досліджень; хороші навички усного та письмового спілкування; досвідчений користувач ПК (Excel, Word, Google Sheets); англійська – Intermediate; курси IT Researcher або IT Recruiter.

Роботодавець пропонує, зокрема: можливість віддаленої роботи; довготривалу роботу з оплачуваною відпусткою та іншими соціальними виплатами; компенсацію навчання.

HR Intern/Junior HR-specialist в UMG Investments (Київ)

Інвестиційна компанія запрошує стажиста у дирекцію з управління персоналом/молодшого спеціаліста з персоналу. Очікування від кандидата: студент останніх курсів ВНЗ, проходження стажувань або досвід у функції з роботи з персоналом – додаткова перевага; знання Excel і PowerPoint; ініціативність, креативність, відкритість, комунікабельність, грамотність, активна життєва позиція, залученість, бажання розвиватися саме в HR-функції; відповідність корпоративним цінностям; володіння англійською мовою на рівні Intermediate і вище.

Умови роботи: офіційне оформлення; можливості для професійного та кар’єрного розвитку; навчання коштом компанії; сучасний офіс біля метро/віддалена робота.

HR Intern у British American Tobacco Україна (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує долучитися до програми стажування. Програма допомагає розвинути виняткові навички в галузі людських ресурсів, отримати цінний досвід, знання та зрозуміти стратегічний характер HR. Основні вимоги до кандидатів: студент або нещодавній випускник; англійської мови – Advanced; знання Excel, PowerPoint; увага до деталей; лідерські навички.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password