Поради для роботодавців

Роботи багато — життя одне: що варто знати про рекламну кампанію robota.ua

Ми — robota.ua, онлайн-платформа, що допомагає правильним людям знаходити одне одного. Ми дбаємо про всіх: роботодавцям допомагаємо знайти класну людину в команду, HR-ам — ідеального спеціаліста на позицію, а просто людям — просто нормальну роботу. Усе робимо швидко, зрозуміло і за можливості без стресу. Бо роботи ж багато, а життя одне, і всім ще треба встигнути його прожити. 

У 2020 році ми завзято працювали і першими змогли запропонувати вам вибір серед трьох мільйонів резюме, тому що саме нам пошукачі найбільше довіряють у питаннях пошуку роботи. Щоб зберегти лідерство та примножити всі показники у 2021 році, ми запустили рекламну кампанію, яка допоможе взаємодіяти саме з цільовою аудиторією. Це люди 20-54 років, що проживають у містах з населенням більше 50 тисяч. 

Рекламна кампанія триватиме з січня по квітень 2021 року. За цей час: 

  • більше 6 мільйонів представників ЦА побачать нашу рекламу на 19 телеканалах
  • більше 5 мільйонів слухачів почують нас на 11 радіостанціях
  • більше 8 мільйонів інтернет-користувачів побачать нас у провідних цифрових медіа
  • більше 9 мільйонів українців побачать нашу зовнішню рекламу на вулицях своїх міст та у київському метрополітені.

Ми прогнозуємо, що вона допоможе отримати*: 

  • +45-55% приросту нових резюме
  • +25-35% відгуків на вакансії                                               

*у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року

Зараз найкращий час для пошуку співробітників з robota.ua та закриття всієї вашої потреби. Розміщуйте вакансії, а ми потурбуємось про кандидатів 🙂 

Чим іще ми можемо бути корисні

Ми допомагаємо знайти саме тих, хто бачить можливості й хоче бути корисним. Для цього в нас є багато інструментів: 

👩🏼‍💼 Добір персоналу. У нас найбільша в Україні база кандидатів: понад три мільйони резюме. Тож щойно ви розмістили вакансію, ви можете не чекати відгуків, а одразу подивитися, хто з кандидатів уже підходить. А потім, звісно, читати відгуки. Так ви закриєте вакансію швидше. 

🔑 Зручний функціонал. Перший мобільний додаток для роботодавців, статистика по відгуках і результатах пошуку, моніторинг заробітних плат, щоб вчасно реагувати на зміни, пошук специфічних кандидатів за фільтрами, сортування та підсвічування відгуків і купа інших фішок, щоб вам було зручніше. 

🧰 Допомога з брендом роботодавця. Брендування сторінки й вакансій, максимум інформації про компанію та можливість спілкуватися з кандидатами в чаті, автоматизований зворотний зв’язок з кандидатом, навіть якщо рекрутер не мав на це часу — усе це працює на вашу компанію. 

💌 Підтримка. Наш менеджер — ваш менеджер: завжди онлайн, проконсультує та допоможе опанувати новий функціонал. А ще ми підтримуємо українські бізнеси в складні періоди, допомагаючи знижками, безкоштовними публікаціями, івентами та особистою увагою і теплом. Просто тому що можемо та вважаємо, що це важливо. 

І пам’ятайте

Понад усе ми не хочемо, щоб хтось терпів неприємне: не ту роботу чи не ту людину. Ми впевнені, що завжди знайдеться людина, якій та чи інша робота буде на радість, а не просто “відсидіти й не напружуватися”. Так само як і інша вакансія, щоб не стресувати на роботі, яка більше не тішить. 

Ми — завжди тут і для всіх, у будь-який час, як підтримка чи натхнення, чи щось інше, що вам зараз потрібно. Раптом що — ми поруч! 

Розмістити вакансію

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password