Поради для роботодавців

Новий рік – нові сервіси від robota.ua: знаходьте кандидатів ще швидше!

У 2021 році наша команда завзято працювала, щоб пошук потрібних людей для вас став ще зручнішим та комфортнішим. Ми вдосконалювали свій продукт, проводили опитування та досліджували customer experience, щоб дати кожному роботодавцю більше цінності та комфорту від нашої співпраці. 

Тому зараз хочемо розказати вам про нові сервіси від robota.ua, які ми створили для вас та завдяки вам! Вони допоможуть оптимізувати час та витрати, а також знаходити спеціалістів ще швидше 🙂 

Безлімітна пропозиція вакансій у всіх пакетах Optimum та Professional

Відтепер ви можете безлімітно пропонувати вакансії будь-яким кандидатам! Контакти пошукача при цьому не відкриватимуться та не списуватимуться з вас.

  • Опція доступна з пакетами Optimum та Professional
  • Вакансії пропонуватимуться в чат та на e-mail

Нові пакети Optimum 20 та Professional 20

Якщо для ефективної роботи вам не вистачало 10 вакансій, але й ви не потребуєте безлімітного доступу до бази резюме, – ми знайшли найкраще рішення!

З новими пакетами Optimum 20 та Professional 20 ви зможете розміщувати вдвічі більше публікацій та відкривати оптимальну кількість контактів щодня. 

Пакети Professional посилені сервісом «Гаряча» та анонімними публікаціями 

Щоб пошук кандидатів був ще ефективнішим, ми додали сервіси «Гаряча» та «Анонімна» до посилених пакетів Professional MAX. Це означає, що ви  можете підіймати вакансії в гору списку та шукати нових співробітників, залишаючись інкогніто 🙂 

  • Анонімна публікація допоможе швидко закрити секретну вакансію: ми не покажемо назву вашої компанії, поки ви самі не захочете цим поділитися.
  • Сервіс «Гаряча» допоможе значно підсвітити вакансію для всіх цікавих кандидатів, адже буде закріплена над усіма іншими публікаціями з переліку. 

Нова кратність сервісу «Гаряча» – 1/3/5/10

Відтепер сервіс «Гаряча» стане більш гнучким, і ви зможете легко поєднати його під свої потреби з будь-якими пакетами 1/3/5/10.

Сервіс “Гаряча” буде ефективним, якщо:

  • Ви здійснюєте пошук у дуже конкурентній сфері, де великий попит на спеціалістів.
  • Необхідно охопити ще більше кандидатів та отримати більший вибір з відгуків.
  • Потрібно терміново закрити вакансію.
  • Відкриваються масові програми набору

У 2022 році ми готуємо ще більше корисних інноваційних інструментів та технологій, щоб ваші команди були найкращими, найталановитішими та найефективнішими! 

robota.ua працює на вас ❤

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password