Советы для работодателей

robota.ua запустила першу Instagram-маску для HR-ів

У липні robota.ua відзначила своє 20-річчя, й до ювілею, окрім безлічі святкових активностей, статей та акцій, ми вирішили зробити щось незвичайне. З акцентом на сучасніcть, технології та гумор, який об’єднує всіх людей у цьому світі, ми вирішили зупинитись на Instagram-масці.

Так з’явилась наша HR fun – перша в Україні Insta-маска для HR-ів, рекрутерів та навіть для пошукачів. В основі маски – популярний мем з котиками «Наташа, ми все проґавили», який ми адаптували до сучасних офісних реалій.

«Як це – не по КЗоТу?», «Там ще 9 відгуків», Як це – співбесіда сьогодні?», «В тебе 40 пропущених», «А мишку ти теж чиниш?», «У robota.ua Днюха!» – ці та безліч інших життєвих фраз є у нашій масці. Дізнатися, що випаде саме вам, можна за посиланням https://bit.ly/robota20years.

  1. Потрібно відкрити це посилання на смартфоні (та мати встановлений додаток Instagram)
  2. Натиснути на круглу кнопку з котиками та утримувати, поки прямокутники з написами не перестануть змінюватись (8-10 секунд)
  3. Якщо запис сподобався – поділіться ним у stories та тегніть @robotaua_official. Або ж перезапишіть та оберіть ту версію відео, яка вам сподобалась.

До речі, котики рухають головами разом із вами 🙂 

Дякуємо студії по розробці продуктів доповненої реальності Ffface за оперативне втілення наших ідей в Insta-життя!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password