Поради для роботодавців

robota.ua запускає осінню рекламну кампанію

«Реклама – двигун торгівлі». Ця заява справедлива, якщо ви волієте кому-небудь що-небудь продати.

Ми ж упевнені, що всі роботодавці для нас – не клієнти, а партнери. Саме тому в robota.ua ми думаємо про клієнтів наших партнерів – про ваших майбутніх співробітників, яких ви щодня шукаєте на нашому ресурсі.

Як зробити цей пошук більш ефективним?

Ділюся з вами маленьким секретом: ми фокусуємо рекламну кампанію на тому, аби пошукачі проявляли більше активності в пошуку роботи на сайті robota.ua. Щоб у пошуку нових можливостей вони зверталися саме на robota.ua.

Ми знаємо, як правильно прибрати у кандидатів страхи, викликані зміною місця роботи та співбесідами, як вселити їм більше впевненості у власних силах і надати унікальності на ринку.

Отже, завдяки зростаючій активності кандидатів, ваші вакансії закриваються швидше. Ви, як роботодавець, отримуєте набагато активнішу реакцію і резюме, а пошукачі – роботу своєї мрії.

Що маємо вже зараз?

Ми запускаємо осінню рекламну кампанію!

За 19 років роботи це буде найбільша за термінами, обсягами та кількістю каналів комунікації (інтернет, ТБ, радіо та зовнішня реклама) рекламна кампанія – з загальним охопленням понад 35 мільйонів людей. Вона буде транслюватися в усіх містах та селах України, і кожен день набиратиме все більших обертів.

А ще у вашого персонального менеджера є спеціальна пропозиція для вас.

Встигніть придбати сервіс за акційними умовами до кінця серпня і першим отримати ваших ідеальних кандидатів.

Тетяна Пашкіна, HR-експерт robota.ua

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password