Поради для роботодавців

robota.ua щомісяця дарує вакансію та 10 контактів у найбільшій базі резюме

Карантин вихідного дня поставив перед роботодавцями багато нових завдань та випробувань. Ми в robota.ua хочемо допомогти вам подолати цей період, тому запустили програму підтримки українських бізнесів.

Як ми допоможемо?

Щомісяця, протягом дії програми, кожен роботодавець може безкоштовно розміщувати або продовжувати одну вакансію. Окрім цього, щомісяця ви зможете відкривати 10 контактів кандидатів у нашій найбільшій в Україні базі резюме.

Першого числа наступного місяця безкоштовний сервіс знову буде автоматично нарахований у вашому профілі, отже, ви зможете ще раз розмістити або продовжити свою вакансію 🙂 

Що робити, якщо вакансія не нарахована?

Якщо ви раптом не отримали безкоштовну публікацію, не знаєте, як її використати, або маєте інші запитання стосовно програми підтримки бізнесів, зверніться, будь ласка, до свого менеджера robota.ua. Він вам допоможе та проконсультує з будь-якого питання.

Також ви можете надіслати повідомлення через нашу офіційну сторінку в Facebook або використати форму «Написати robota.ua» на головній сторінці сайту.

Чому турбота про українські бізнеси зараз – це так важливо?

Всебічна підтримка бізнесів під час карантину – це запорука стабільного економічного розвитку країни та її ринку праці. Це впевненість кожного українця у завтрашньому дні та у власних можливостях.

Протягом 2020 року ми вже декілька разів допомагали українським бізнесам пільговими умовами роботи — продовжували дію пакетів, компенсували невитрачені публікації, дарували вакансії тощо. Шлях своєї турботи для кожного партнера ми продовжимо й надалі, щоб полегшити вам процес найму потрібних людей.

Віримо, що разом ми здолаємо всі негаразди й станемо тільки сильнішими 🙂

Робота — це турбота! Ми поруч в усі часи.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password