Советы для работодателей

Мчимо кандидатів на ваш поверх: що потрібно знати про рекламну кампанію robota.ua?

Починаємо тиждень із гарних новин: офіційно стартувала осіння рекламна кампанія robota.ua! Нам є чим пишатися, адже вона буде найбільшою за охопленням, наймасштабнішою та найкреативнішою за всі 19 років існування компанії.

Гаслом рекламної кампанії став уже знайомий вам вислів «Потрібні люди у потрібному місці». Ми щиро віримо, що пошукачі заслуговують працювати в компаніях, де їх цінують, дають можливість розкривати свої таланти, відчувати себе частиною команди та на власному досвіді переконатися, що щастя на роботі існує. Ми також упевнені, що компанії розуміють, яку цінність мають таланти, і готові пропонувати найкращі умови для їхнього розвитку. Робити все задля того, щоб кар’єрний ліфт топових талантів – досвідчених і новачків усіх професій з різних міст, зупинився саме на їхньому поверсі.

У цій амбітній місії – залученні супер-кандидатів та їхньому супроводі на поверхи крутих компаній – нам допомагатиме відома не тільки в Україні, а й за її межами людина: хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona, з якою ми створили творчу колаборацію.

Чому саме Alyona Alyona?

Тому що вона як ніхто інший знає, наскільки важливо знайти своє покликання і займатися улюбленою справою: з дитинства Альона писала реп-тексти, проте широкому загалу наважилася представити їх лише у 27 років. Зараз вона – успішна співачка, номінантка міжнародних музичних премій, яку люблять за щирість, простоту, самоіронію, а також, звичайно, за якісну музику. Якщо б Альона не наважилася й не почала викладати відеоролики на YouTube – улюблена справа так і залишилася б лише хобі.

У нашому відеоролику Alyona Alyona допомагає пошукачу Віталію знайти своє місце у вирі офісних можливостей, підіймаючи його на кар’єрному ліфті все вище і вище, до потрібного поверху. Звичайно ж, на шляху їм зустрічаються недружелюбний колектив, керівник-тиран, кар’єрний «застій». Проте наша провідниця не зупиняється й доставляє Віталія у потрібне місце, де його будуть цінувати й шанувати.

«Наша історія – про реальний пошук роботи, реальні проблеми та страхи, з якими стикається кожен пошукач. Це і поганий колектив, де колеги цькують тебе, і неадекватний керівник, працювати з яким неможливо, і невиправдані кар’єрні очікування, коли на співбесіді обіцяють золоті гори, а по факту доводиться сидіти на одному місці, покриваючись павутинням. Ми знаємо, що все це – дуже неприємно і стресово, але хочемо, щоб кожен розумів: не потрібно зупинятися, шукайте своє місце і ви обов’язково знайдете його! Роботу, на якій не потрібно буде боротися за кожен стілець, де понеділки не здаватимуться жахливими, а зарплата приємно вражатиме. І ми у цих пошуках допоможемо», – коментує рекламну кампанію її організаторка – бренд-менеджерка robota.ua Юлія Жемова.

Ок. У чому цінність для нас, роботодавців?

Більше кандидатів – максимум шансів знайти для своїх команд «зірок»! Ще більше пошукачів зайдуть на robota.ua, створять резюме та розпочнуть пошук роботи мрії. А також ми запустили перший в Україні онлайн-чат між роботодавцем та пошукачем, мобільний додаток, конструктор резюме та безліч інших можливостей, які значно покращують вашу комунікацію з кандидатами, а отже, пришвидшують пошук фахівців.

А ще ми вирішили стати трішки ближче до вас. Саме тому на сторінках ПроHR досвідом із колегами поділиться наша HR-команда: ми на власних прикладах розповімо, як «скануємо» резюме, проводимо співбесіди, будуємо бренд роботодавця та влаштувуємо «корпоративи століття». А ще ми підготували тест, який допоможе визначити вашу HR-суперсилу!

P.S. Наостанок пропонуємо зазирнути за лаштунки зйомок та переглянути коротеньке відео про те, як ми готувалися до запуску рекламної кампанії:

«Кар’єрні сходи?», – запитають пошукачі. «Пффф… Кар’єрний ліфт!», – відповідаємо ми. А ви, найкращі компанії в Україні, будьте напоготові – зустрічайте своїх потрібних людей!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password