Поради для роботодавців

Придбайте сервіс rabota.ua за ціною 2018 року!

Скористайтеся можливістю придбати сервіс rabota.ua за найкращою ціною!

Ми дбаємо про те, щоб ви мали максимальний доступ до усіх наших послуг та отримували найкращі результати. Інформуємо, що з 26 грудня 2018 року ціни на сервіс нашого сайту буде змінено, але це означає лише одне – якість наших послуг буде значно кращою.

У 2018 році чисельність працездатного населення, на жаль, тільки зменшилася. Ринок не тішить гарними прогнозами, але незважаючи на таку ситуацію, нам вдалося збільшити кількість резюме та середній відгук на одну вакансію. Ми збільшили інвестиції у залучення аудиторії на 40% і таким чином значно підвищили кількість користувачів сайту. Ми також провели дві рекламні кампанії національного масштабу, кожна з яких принесла ріст показників: тільки за допомогою останньої кампанії частка нових резюме на сайті зросла на 40%, а загальна база резюме та середня кількість відгуків – на 25%.

Ми плануємо тільки нарощувати темпи, і тому такі зміни, як підвищення вартості послуг, допоможуть нам надавати роботодавцям сервіс вищої якості, який буде приносити ще кращі результати. Ми матимемо змогу реалізувати наші амбітні цілі у новому році, адже будемо ще більше працювати задля зручності наших користувачів. Команда розширюється, і на вас чекає безліч новинок – продукт стане набагато зручнішим та ефективнішим. Ми все робимо сьогодні, щоб це приносило вам кращий результат завтра.

Замовляйте послуги на наступний рік вже зараз – це допоможе вам зекономити більше 30% вашого бюджету!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password