Осінній HR Camp: як це було?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

14 вересня у Львові відбулася щорічна осіння конференція від rabota.ua – HR Camp. На учасників події чекали виступи 7 спікерів про глобальні тренди в HR, мотивацію, актуальну аналітику та інтерактивна сесія. Участь у заході взяли HR-директори, HR-менеджери, рекрутери, керівники компаній та власники бізнесу.

Розпочала конференцію вітальним словом модератор події – Олена Гоноровська, кар’єрний та HR-консультант. З презентаціями виступили: Анна Соловйова – HRBP rabota.ua; Дмитро Козлов – виконавчий директор Асоціації професіоналів з управління персоналом HRforum; Наталія Пилат – кандидат психологічних наук, PhD, екс-HRD ТРК «Люкс», компанії «М-Фон»; Юлія Романцова – комерційний директор May Food Ukraine; Андрій Ніколов – міжнародний тренер, СЕО IT STEP Bulgaria; Катерина Бандуровська – HRBP Luxoft Україна, Дніпро та засновник HR-Go! – Community; Валентин Кім – психолог, консультант, бізнес-тренер.

Окрім того, учасники конференції взяли участь в інтерактивній сесії на тему «Дизайн-мислення в HR: шукаймо проривні рішення разом». Індивідуально та по парах гості визначили основні ідеї, які не подобаються в роботі та про які мріють, зробили аналіз інсайтів, сформулювали дизайн-виклики та проголосували за найкращу ідею.

Якщо коротко про головне, то можна виділити наступні моменти, озвучені на конференції:

  1. Цінності компанії – те, що допомагає бізнесу стати справді успішним та показує усім співробітникам напрям, в якому потрібно рухатися. Розвиток, чесність, співпраця та сила команд, орієнтація на результат, відповідальність – ось головні цінності rabota.ua, яких ми дотримуємося в роботі.
  2. Ставати кращими, розвиватися, впроваджувати найновіше – це неможливо без розуміння глобальних трендів та постійних викликів.
  3. Розвивати гнучкість емоційного інтелекту допоможуть: самосвідомість, самоконтроль, емпатія, побудова стосунків. Спробуйте відслідковувати та описувати ті емоції, що виникають у вас в різних ситуаціях. Керуйте своїми емоціями: визначте, що їх викликало та чому ви відреагували саме так. Намагайтеся поглянути на ситуацію очима опонента. Налагоджуйте контакти,  досягайте взаєморозуміння, спрямовуйте емоції людей у конструктивне русло.
  4. Управління талантами – не тільки для HR-ів. Ефективно навчати та розвивати команду можна через систему фінансових показників. Така система повинна бути зрозумілою для співробітників – розуміння фінансової інформації допоможе їм працювати ефективніше та з більшою прибутковістю для компанії.
  5. CHESS – модель підбору, мотивації і розвитку персоналу, яка заслуговує на увагу. Адже робота з персоналом схожа на шахи: різні фігури мають різні функції та, відповідно, шляхи вирішення проблем. Якщо правильно визначити усі ролі, то робота значно полегшиться.
  6. Нове покоління диктує нові правила гри на HR-ринку, а корпоративна і соціальна відповідальність (CSR) – ключ до успіху та утримання сучасних пошукачів.
  7. Невербальна поведінка може не тільки привернути увагу людей або відштовхнути їх, але і допоможе зрозуміти, що насправді має на увазі людина, коли спілкується з вами.  Дистанція, поза, сигнали влади, сигнали брехні, ритуали вітання: увага до таких речей відіграє важливу роль в HR-комунікації.

Дякуємо усім партнерам, які підтримували нас та були з нами на одній хвилі: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), спеціалізоване періодичне видання  «Менеджер з персоналу» , спільнота HR Ліга,  Нова персона, HRforum, книгарня «Книжковий Лев»,  WEEKLY IT FAMILY, ITEAShokoPack, СмакоТая, Точка Сборки, Lantmännen AXA та Dopomoga Staffing Company.

Фотозвіт з HR Camp доступний доступні на сторінці rabota.ua для HR.

Чекаємо на вас на наступних заходах rabota.ua!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password