Поради для роботодавців

Осінній HR Camp: як це було?

14 вересня у Львові відбулася щорічна осіння конференція від rabota.ua – HR Camp. На учасників події чекали виступи 7 спікерів про глобальні тренди в HR, мотивацію, актуальну аналітику та інтерактивна сесія. Участь у заході взяли HR-директори, HR-менеджери, рекрутери, керівники компаній та власники бізнесу.

Розпочала конференцію вітальним словом модератор події – Олена Гоноровська, кар’єрний та HR-консультант. З презентаціями виступили: Анна Соловйова – HRBP rabota.ua; Дмитро Козлов – виконавчий директор Асоціації професіоналів з управління персоналом HRforum; Наталія Пилат – кандидат психологічних наук, PhD, екс-HRD ТРК «Люкс», компанії «М-Фон»; Юлія Романцова – комерційний директор May Food Ukraine; Андрій Ніколов – міжнародний тренер, СЕО IT STEP Bulgaria; Катерина Бандуровська – HRBP Luxoft Україна, Дніпро та засновник HR-Go! – Community; Валентин Кім – психолог, консультант, бізнес-тренер.

Окрім того, учасники конференції взяли участь в інтерактивній сесії на тему «Дизайн-мислення в HR: шукаймо проривні рішення разом». Індивідуально та по парах гості визначили основні ідеї, які не подобаються в роботі та про які мріють, зробили аналіз інсайтів, сформулювали дизайн-виклики та проголосували за найкращу ідею.

Якщо коротко про головне, то можна виділити наступні моменти, озвучені на конференції:

  1. Цінності компанії – те, що допомагає бізнесу стати справді успішним та показує усім співробітникам напрям, в якому потрібно рухатися. Розвиток, чесність, співпраця та сила команд, орієнтація на результат, відповідальність – ось головні цінності rabota.ua, яких ми дотримуємося в роботі.
  2. Ставати кращими, розвиватися, впроваджувати найновіше – це неможливо без розуміння глобальних трендів та постійних викликів.
  3. Розвивати гнучкість емоційного інтелекту допоможуть: самосвідомість, самоконтроль, емпатія, побудова стосунків. Спробуйте відслідковувати та описувати ті емоції, що виникають у вас в різних ситуаціях. Керуйте своїми емоціями: визначте, що їх викликало та чому ви відреагували саме так. Намагайтеся поглянути на ситуацію очима опонента. Налагоджуйте контакти,  досягайте взаєморозуміння, спрямовуйте емоції людей у конструктивне русло.
  4. Управління талантами – не тільки для HR-ів. Ефективно навчати та розвивати команду можна через систему фінансових показників. Така система повинна бути зрозумілою для співробітників – розуміння фінансової інформації допоможе їм працювати ефективніше та з більшою прибутковістю для компанії.
  5. CHESS – модель підбору, мотивації і розвитку персоналу, яка заслуговує на увагу. Адже робота з персоналом схожа на шахи: різні фігури мають різні функції та, відповідно, шляхи вирішення проблем. Якщо правильно визначити усі ролі, то робота значно полегшиться.
  6. Нове покоління диктує нові правила гри на HR-ринку, а корпоративна і соціальна відповідальність (CSR) – ключ до успіху та утримання сучасних пошукачів.
  7. Невербальна поведінка може не тільки привернути увагу людей або відштовхнути їх, але і допоможе зрозуміти, що насправді має на увазі людина, коли спілкується з вами.  Дистанція, поза, сигнали влади, сигнали брехні, ритуали вітання: увага до таких речей відіграє важливу роль в HR-комунікації.

Дякуємо усім партнерам, які підтримували нас та були з нами на одній хвилі: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), спеціалізоване періодичне видання  «Менеджер з персоналу» , спільнота HR Ліга,  Нова персона, HRforum, книгарня «Книжковий Лев»,  WEEKLY IT FAMILY, ITEAShokoPack, СмакоТая, Точка Сборки, Lantmännen AXA та Dopomoga Staffing Company.

Фотозвіт з HR Camp доступний доступні на сторінці rabota.ua для HR.

Чекаємо на вас на наступних заходах rabota.ua!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password