Поради для роботодавців

Олімпійський Гігабіт від Мережі Ланет: велика благодійна акція в підтримку центру «Інваспорт»

Український інтернет-провайдер Мережа Ланет з 1 червня 2021 року запустила велику благодійну акцію під назвою «Олімпійський Гігабіт». Ініціатива присвячена Олімпіаді-2020, яка проходить цьогоріч у Токіо. А основною метою проекту є збір коштів для Хмельницького регіонального центру «Інваспорт», у якому реабілітуються та тренуються спортсмени з інвалідністю.

«Інваспорт» – це система центрів фізкультури та спорту осіб з інвалідністю, яку розробив голова Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич. Такі центри працюють по всій Україні. Один із них – у Хмельницькому.

У регіональному центрі Хмельницького тренуються та проходять реабілітацію понад 300 спортсменів – діти, молодь та дорослі. Вони щороку беруть участь у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах. А дехто зі спортсменів входить у склад Паралімпійської збірної України та неодноразово виборював призові місця на літніх іграх.  

Усі зібрані під час акції кошти Мережа Ланет передасть у благодійну організацію «Дарунок». Волонтери організації за ці гроші придбають нове спортивне обладнання для Хмельницького регіонального центру «Інваспорт». Додаткові тренажери дадуть змогу спортсменам краще готуватись до майбутніх змагань та отримувати більш якісну фізкультурно-спортивну реабілітацію.

Долучитись до благодійної акції можна по-різному. Один із варіантів – це підключення спеціального акційного тарифу Мережі Ланет «GIGOLYMP». Отримані з цього тарифу кошти компанія передасть у фонд благодійної акції.  Тарифний план «GIGOLYMP» – це Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і ТВ-пакет «Prime». Фіксованої вартості цей тариф не має. Кожен користувач самостійно визначає ціну, коли хоче підключити інтернет. Ці гроші, а також усі наступні поповнення особистого кабінету впродовж дії акції (до 22 серпня 2021 року), також підуть у фонд благодійної ініціативи. Акційний тариф діятиме протягом 90 днів з моменту підключення користувача.

Ще один спосіб долучитись до доброї справи – придбати на сайті провайдера один з акційних роутерів HUAWEI. Компанія HUAWEI підтримала ініціативу Мережі Ланет та долучилась до благодійної акції «Олімпійський Гігабіт». Відсоток від продажу роутерів Ланет також передасть у фонд для Хмельницького «Інваспорту»: 9,99 грн з вартості HUAWEI WiFi WS5200 та 19,99 грн з HUAWEI WiFi AX3 (Dual-Core).

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password