Поради для роботодавців

Офіс Адамсів: 7 оригінальних ідей для святкування Хелловіну

Що означає завершення жовтня для пересічної людини? Для когось це найочікуваніший момент усього місяця – час, коли видають зароблену потом і кров’ю зарплатню. А для когось – файна можливість відірватись на тематичній вечірці, присвяченій Хелловіну. Сергій Родінов, CEO та співзасновник івент-агенства Rockets, пропонує кілька цікавих ідей святкування.

Не лякайте співробітників

Хелловін можна перетворити на корпоративний івент власними силами, навіть не звертаючись до івент-агенцій. Події такого масштабу не потребують значних ресурсів, однак дозволяють «розвантажити» робітників (відволікти їх від завзятої праці) та виконують функцію тімбілдингів. Важливо: не примушуйте нікого до святкування таких специфічних подій, адже для когось вразливого атрибутика Хелловіну може бути неприємною.

Вважаєте, що ваші працівники вже стали командою мрії? Тоді видихніть і не пов’язуйте Хелловін із тімбілдинговими цілями. Інколи корисно просто розслабитися. Хелловінська тематична вечірка разом із келихом-другим вина підійдуть для цього ідеально.

Креатив для тих, хто в гарбузі

До речі, святкування класичного Хелловіну зараз – поганий тон. Звичайно, ніхто не заборонить вам купляти гарбуз та розвішувати по офісу «папір-павутинку», однак, якщо ви бажаєте організувати дійсно оригінальну вечірку, доведеться докласти дещо більше зусиль. З особистого досвіду пропоную кілька ідей, якими ви зможете скористатися.

1. «Нічна вечірка»

Задум дуже простий: окрім костюмів, декорацій та тематичних смаколиків, основним елементом, який створюватиме атмосферу, стане темрява. Вимкніть світло, скористайтеся флюоресцентним декором – сутінки зроблять за вас всю роботу. Цю ідею можна поєднати з соціальною місією компанії, адже таким чином ми також продемонструємо, як хвилюємося за збереження ресурсів.

2. Костюмована вечірка «Привиди з минулого»

Будь-які тематичні костюми, які перетворять офіс на бал-маскарад у князя Темряви. Бонусом стане атмосфера таємничості, якщо ви заздалегідь попросите усіх зберігати таємницю стосовно своєї особистості.

3. Пранк-розіграш у стилі «Нічних ігор»

Цікавий тим, що дозволяє налякати когось, хто буде «не в темі». Суть розіграшу та «жертву» обирайте самотужки. Головне – не переграйте. І робіть все дуже обережно, не всі люблять та готові до гострих відчуттів.

4. Змагання між відділами

Класична розвага, яка завжди буде в тренді. Розділіть офіс на команди чи відділи та влаштуйте тематичні змагання (в кого найяскравіший образ, хто вип’є більше «Кривавої Мері» тощо). Головне – не забудьте нагородити переможців!

5. «Таємний Хелловін»

Ігровий формат. Намагайтеся прикрашати офіс трішечки «таємно», так, щоб декорації опинялися в неочевидних місцях. Наприклад, сховайте гарбуз у холодильнику або привида в гардеробі. Розділіть офіс на команди та запропонуйте їм пошукати хелловінську атрибутику. Переможці отримають символічні призи.

6. «Кімната страху»

Кейс, який ми використовували в минулому році. Стилізуйте для цього одну кімнату та домовтеся про допомогу співробітників. Якщо є фінансова можливість, встановіть спеціальні картонні лякалки, які будуть раптово з’являтися під час перебування в кімнаті. Знову-таки, це порадує не всіх. Більшість буде в захваті, проте все залежить від людей, такі ідеї варто використовувати з обережністю.

7. «Бертонс стайл»

Готична вечірка в стилі фільмів Тіма Бертона. Такий формат особливо цікавий шанувальникам таланту режисера. Реалізується досить просто – достатньо попросити працівників зробити тематичні костюми. Інше зроблять за вас тематична музика, специфічні декорації та, можливо, перегляд кіно.

Trick or Event

Загалом, Хелловін – це  особливе свято. Містична атмосфера та настрій дозволяють використати його як привід для проведення ідеальної розважальної події для команди. До речі, про кінець року. Як і Хелловін, Новий рік вимагає підготовки заздалегідь, тож, якщо ви ще не задумувалися про формат святкування, принагідно рекомендую поспішити.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password