Офіс Адамсів: 7 оригінальних ідей для святкування Хелловіну

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Що означає завершення жовтня для пересічної людини? Для когось це найочікуваніший момент усього місяця – час, коли видають зароблену потом і кров’ю зарплатню. А для когось – файна можливість відірватись на тематичній вечірці, присвяченій Хелловіну. Сергій Родінов, CEO та співзасновник івент-агенства Rockets, пропонує кілька цікавих ідей святкування.

Не лякайте співробітників

Хелловін можна перетворити на корпоративний івент власними силами, навіть не звертаючись до івент-агенцій. Події такого масштабу не потребують значних ресурсів, однак дозволяють «розвантажити» робітників (відволікти їх від завзятої праці) та виконують функцію тімбілдингів. Важливо: не примушуйте нікого до святкування таких специфічних подій, адже для когось вразливого атрибутика Хелловіну може бути неприємною.

Вважаєте, що ваші працівники вже стали командою мрії? Тоді видихніть і не пов’язуйте Хелловін із тімбілдинговими цілями. Інколи корисно просто розслабитися. Хелловінська тематична вечірка разом із келихом-другим вина підійдуть для цього ідеально.

Креатив для тих, хто в гарбузі

До речі, святкування класичного Хелловіну зараз – поганий тон. Звичайно, ніхто не заборонить вам купляти гарбуз та розвішувати по офісу «папір-павутинку», однак, якщо ви бажаєте організувати дійсно оригінальну вечірку, доведеться докласти дещо більше зусиль. З особистого досвіду пропоную кілька ідей, якими ви зможете скористатися.

1. «Нічна вечірка»

Задум дуже простий: окрім костюмів, декорацій та тематичних смаколиків, основним елементом, який створюватиме атмосферу, стане темрява. Вимкніть світло, скористайтеся флюоресцентним декором – сутінки зроблять за вас всю роботу. Цю ідею можна поєднати з соціальною місією компанії, адже таким чином ми також продемонструємо, як хвилюємося за збереження ресурсів.

2. Костюмована вечірка «Привиди з минулого»

Будь-які тематичні костюми, які перетворять офіс на бал-маскарад у князя Темряви. Бонусом стане атмосфера таємничості, якщо ви заздалегідь попросите усіх зберігати таємницю стосовно своєї особистості.

3. Пранк-розіграш у стилі «Нічних ігор»

Цікавий тим, що дозволяє налякати когось, хто буде «не в темі». Суть розіграшу та «жертву» обирайте самотужки. Головне – не переграйте. І робіть все дуже обережно, не всі люблять та готові до гострих відчуттів.

4. Змагання між відділами

Класична розвага, яка завжди буде в тренді. Розділіть офіс на команди чи відділи та влаштуйте тематичні змагання (в кого найяскравіший образ, хто вип’є більше «Кривавої Мері» тощо). Головне – не забудьте нагородити переможців!

5. «Таємний Хелловін»

Ігровий формат. Намагайтеся прикрашати офіс трішечки «таємно», так, щоб декорації опинялися в неочевидних місцях. Наприклад, сховайте гарбуз у холодильнику або привида в гардеробі. Розділіть офіс на команди та запропонуйте їм пошукати хелловінську атрибутику. Переможці отримають символічні призи.

6. «Кімната страху»

Кейс, який ми використовували в минулому році. Стилізуйте для цього одну кімнату та домовтеся про допомогу співробітників. Якщо є фінансова можливість, встановіть спеціальні картонні лякалки, які будуть раптово з’являтися під час перебування в кімнаті. Знову-таки, це порадує не всіх. Більшість буде в захваті, проте все залежить від людей, такі ідеї варто використовувати з обережністю.

7. «Бертонс стайл»

Готична вечірка в стилі фільмів Тіма Бертона. Такий формат особливо цікавий шанувальникам таланту режисера. Реалізується досить просто – достатньо попросити працівників зробити тематичні костюми. Інше зроблять за вас тематична музика, специфічні декорації та, можливо, перегляд кіно.

Trick or Event

Загалом, Хелловін – це  особливе свято. Містична атмосфера та настрій дозволяють використати його як привід для проведення ідеальної розважальної події для команди. До речі, про кінець року. Як і Хелловін, Новий рік вимагає підготовки заздалегідь, тож, якщо ви ще не задумувалися про формат святкування, принагідно рекомендую поспішити.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password