Поради для роботодавців

Напередодні осіннього HR Camp у Львові

Напередодні осіннього HR Camp у Львові

8 вересня, Львів, Premier Hotel Dnister

Уже за кілька днів у Львові відбудеться практична конференція HR Camp з rabota.ua.

Представники понад 110 українських та міжнародних компаній зустрінуться на конференції 8 вересня. На учасників чекає насичена та динамічна програма, що включає виступи експертів у сфері HR, нетворкінг, дискусійну панель та інтелектуальну квест-гру від Questoria.

На конференції говоритимемо про ролі команд та цілі компанії, залученість персоналу, розглянемо гейміфікацію в HR, попрацюємо з HR-аналітикою та відкриємо для себе Action Learning.

Спікери конференції: Леся Бобик – HR-директор ІТ-компанії SoftServe; Лариса Брувер – HR-директор медіахолдингу 1+1 медіа; Альона Лисак – директор з розвитку бізнесу дослідницько-аналітичної компанії «Амплуа»; Євгенія Теплова – HR-директор Nutricia Ukraine (група компаній Данон); Лейла Алієва – бізнес-тренер, розробник комунікаційних програм, speechwriter.

Під час дискусійної панелі експерти піднімуть актуальні питання пошуку та збереження українських талантів. З вами дискутуватимуть: Анна Борщ – керівник департаменту підбору та розвитку персоналу, кондитерська компанія АВК; Юрій Філімончук – директор департаменту з управління персоналом, управляюча компанія ЛІГА; Катерина Романченко – HR-директор ПАТ «Ідея Банк»; Анастасія Стеценко – HR Marketing Specialist, DataArt (ІТ-консалтинг); Ольга Карасевич – консультант з пошуку та підбору персоналу, Executive Coach.

Конференцію HR Camp підтримують:

«Промогіфтс» – вироби зі скла та кришталю, сувеніри за індивідуальним дизайном;

«Медіапро» – видавництво професійної періодики;

Львівський міський центр зайнятості – підрозділ обласного центру зайнятості;

Львівська  бізнес-школа – бізнес-школа, що належить до мережі католицьких університетів,  реалізовує програми особистого та професійного розвитку для власників та керівників бізнесу, програми MBА;

«Книжковий лев» – книгарня нового формату, в якій поєднуються книги, галерея та майданчик для проведення заходів.

Книжковий партнер HR Camp – «Книжковий лев» – дарує учасникам знижку! Усі пред’явники бейджа конференції отримують постійну знижку 5% на покупки у книгарні «Книжковий Лев» (у магазині у м. Львів або онлайн). Бейдж також можна буде обміняти на дисконтну картинку у магазині.

Підбірка (маст-рід) для HR-ів від партнера конференції книгарні «Книжковий лев»:

1. «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог», Патрік Ленсіоні. Один з найпопулярніших у світі бізнес-романів від бізнес-гуру.

2. «Чому не всі люблять ходити на роботу», Патрік Ленсіоні. Глибокий розбір трьох ознак незадоволеності роботою.

3. «Колаборація. Як перейти від суперництва до співпраці», Мортен Хансен. Для тих, хто прагне працювати в згуртованій команді, кожен член якої перебуває на своєму місці.

4. «Робота рулить! Уроки Google: правила гри у команді мрії», Ласло Бок. Поради про те, як створити компанію, в якій цінують і слухають співробітників, і в якій мріятиме працювати кожен.

5. «Мистецтво підбору персоналу. Як оцінити людину за годину», Світлана Іванова. Книга вже давно стала класикою не тільки для поколінь рекрутерів, а й для багатьох менеджерів, які формують свої команди усвідомлено.

6. «Система винагороди. Як розробити цілі і KPI», Олена Ветлужских. Всі рекомендації автора, відомого консультанта і бізнес-тренера, підкріплені прикладами з практики.

7. «Реальні повноваження. Самостійність співробітників як ключ до успіху», Джон Шоул. Автор розповідає, як зробити співробітників рішучими та ініціативними і націлити їх на фанатичну реалізацію вашої бізнес-моделі.

8. «Алгоритм успішного спілкування при підборі персоналу. Лайфхак для керівників та HR», Олеся Таран. Чітко, поетапно, при цьому не занудно і без «води» описаний процес від самого початку і до успішного фіналу.

9. «Переможець», Джек Велч, Сьюзі Велч. Бестселер «Wall Street Journal» та» The New York Times», який радить співзасновник компанії «Microsoft» Білл Ґейтс.

10. «Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди», Джефрі К. Лайкер. Книжка вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії, яка має репутацію найуспішнішого виробника у світі.

11. «Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття», Мартін Форд. Книга футуролога про штучний інтелект і робототехніку, чиї можливості вже перевершують всяку уяву, руйнують стереотипи і конкурують з людським мозком.

12. «HR без бюджету. Робіть більше за рахунок меншого. 49 ідей при мінімальному бюджеті», Євген Бондаренко. 49 практичних HR-інструментів і прийомів, які ви зможете застосувати на практиці в умовах обмеженого бюджету або його повної відсутності.

13. «Перевага. У чому сила корпоративної культури», Патрік Ленсіоні. Щоб створити злагоджену команду в організації, на думку автора, потрібно зробити чотири кроки.

14. «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії», Тоні Шей. Розповідь про великі гроші, велику дружбу і щире людинолюбство; коли за сім’ю є не лише кревні родичі, а й працівники, клієнти і навіть конкуренти.

Детальніше про подію – на сайті https://prohr.rabota.ua/hrcamp/

Слідкуйте за оновленнями на платформі ПроHR у розділі «Конференція» та на сторінці у Facebook https://goo.gl/cV3Fz8/

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password