Поради для роботодавців

Майстер-клас від rabota.ua «Труднощі справедливої оплати праці: аналітика HR-ринку і грейдування посад»

Майстер-клас орієнтований на HR-менеджерів, які планують запровадити або бажають удосконалити власну систему тарифікації оплати праці та намагаються робити перегляд зарплатні системним, ефективним та справедливим способом з огляду на реаліі ринку праці. Під час події учасники ознайомляться з грейдингом, сучасним HR-інструментом організації системи оплати праці та мотивації персоналу, визначать переваги та недоліки цього методу, та з’ясують, як запровадити таку систему у своїй компанії. Кількість учасників події обмежена!

Програма:

09:30 – реєстрація учасників, ранкова кава

10:00 – Тетяна Пашкіна. «Аналітика ринку праці: закономірності і несподіванки»

11:30 – перерва на каву

12:00 – 14:00 – Оксана Козлова. «Система грейдів: будуємо самі»

Спікери:

Тетяна  Пашкіна, HR-експерт, rabota.ua. У сфері рекрутингу і управління персоналом – понад 15 років. З 2000 року – в рекрутинговій компанії, з 2006 року працювала внутрішнім рекрутером. З 2013 року – HR-експерт сайту rabota.ua. Досвід написання статей на HR-тематику – понад 10 років, 1 000 публікацій. Ключові навички: підбір персоналу різного рівня, адаптація. Має багаторічний досвід виступу на профільних конференціях у якості спікера.

Оксана Козлова, директор з управління персоналом, ТОВ «СУМАТРА-ЛТД» (ТМ «КОСМО»). Володіє понад 15-річним досвідом у сфері управління талантами. Досвідчений HR-практик і бізнес-тренер, організаційний коуч. З вересня 2011 року очолює HR-функцію в ТОВ «СУМАТРА-ЛТД» (мережа магазинів і аптек «КОСМО»).

Вартість квитка – 485 грн з ПДВ.

Реєстрація: https://ru.surveymonkey.com/r/GDWKGBL

Перехід на сторінку оплати – у кінці форми реєстрації.

Оплата: http://rabota.ua/service/buy?service=232

*Оплатити квиток можна як карткою онлайн, так і за рахунком у будь-якому банку.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password