Советы для работодателей

Майстер-клас про професійне вигорання від rabota.ua з Наталією Байкаловою

Майстер-клас про професійне вигорання від rabota.ua з Наталією Байкаловою

Що таке синдром професійного вигорання? Як виявляти його у себе та своїх колег чи підлеглих? Як допомогти тому, хто «згорає» на роботі? Питанням профілактики професійного та емоційного вигорання був присвячений майстер-клас Наталії Байкалової 7 квітня у просторі ПроHR rabota.ua.

Про ознаки і профілактику професійного вигорання на майстер-класі rabota.ua з Наталією Байкаловою

Захід відкрила Марія Тєкуч, HR-директор rabota.ua. Вона розповіла про  показники, на які орієнтується її команда під час підбору кандидатів, та інструменти і сервіси, які радить використовувати для покращення процесу рекрутингу.  Підсумувавши, Марія зазначила, що досягти найкращого результату можна, застосовуючи цілий комплекс інструментів.

Майстер-клас від rabota.ua про професійне вигорання

Наталія Байкалова розкрила тему емоційного та, як наслідок, професійного вигорання працівників: від причин та ознак появи до порад щодо його профілактики. Експерт розглянула кожен аспект синдрому, посилаючись на практичні прикладі із власного двадцятирічного досвіду професійної діяльності.

Майстер-клас від rabota.ua про професійне вигорання

Зважаючи на поширеність проблеми, Наталія порадила учасникам зустрічі вчасно реагувати на появу ознак емоційного вигорання: більше відпочивати, займатися фізичною активністю, яка приносить справжнє задоволення, не забувати про вільний час і хобі, а головне – в усьому дотримуватися міри.

Фотозвіт заходу можна переглянути за посиланням.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password