Літо закінчується? Тільки не з rabota.ua!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Ми кидаємо виклик літу і продовжуємо сезон консервації з rabota.ua. Цілий місяць кращих цін на пакети Optimum та Business зі знижкою -50% при купівлі від двох одиниць!

Як це працює?

Ви потрапляєте на акційну сторінку, на якій доступні пакети для придбання за акційною ціною -50% від двох одиниць.

Пакети типу Optimum

Якщо пошук кандидата потрібно здійснити за максимально короткий проміжок часу – це Ваше ідеальне рішення. Адже розміщена Вами вакансія протягом календарного місяця буде 4 рази автоматично оновлювати дату, а це означає, що кожного тижня вона буде розміщена зверху пошуку. При такому підході зростає популярність Вашої вакансії, оскільки вона нагороджена більшими шансами контакту з пошукачами до 5 разів. Додатково Вам будуть доступні 10 контактів щодня.

Ви можете придбати за акційною ціною пакет з 1єю публікацією в пакеті Optimum 1 чи 3ма публікаціями в пакеті Optimum 3, відповідно.

Пакети типу Business

Цей тип пакету підійде Вам, якщо Ви здійснюєте пошук співробітника в невеликому регіоні, де конкуренція не надто висока. Це те рішення, яке підійде Вам за співвідношенням ціна-якість, адже окрім можливості розмістити вакансію, Вам буде доступна можливість відкривати щодня 10 контактів пошукачів, що посилює Ваші шанси знайти свого кандидата.

Для придбання Вам доступні пакет з 1єю публікацією в пакеті Business 1 чи 3ма публікаціями в пакеті Business 3, якщо в рамках календарного місяця Вам одразу знадобиться знайти в свою компанію 3 співробітника.

Чому це вигідно?

Перший вагомий фактор: У придбаних пакетів немає кінцевої дати згорання. Саме так! Всі пакети, що Ви придбаєте, до моменту активації, будуть доступні Вам стільки часу, скільки Ви забажаєте.

А коли пошук співробітника буде актуальним – придбані Вами пакети, як вірні товариші, будуть очікувати свого часу для допомоги Вам в пошуку кращого співробітника!

Другий вагомий фактор: Ціна. Адже вона вдвічі нижча від стандартної ціни. Тільки полічіть: вартість 1єї публікації в межах акційного пакету нижча за поштучну публікацію, і в порівнянні з поштучною публікацією, Ви додатково отримуєте доступ до Бази резюме!

Чим більше придбаних пакетів – тим вище Ваші шанси розмістити всі необхідні вакансії та знайти своїх людей!

Тому довіряйте добру справу добрим рукам, і ми завжди будемо готові відповісти Вам взаємністю!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password