Осінній
HR Camp

8 вересня. Львів

8 вересня

Актуальний контент, інтенсивне навчання та свіжі кейси від провідних HR-експертів та практиків

Львів

Найгостинніший готель Львова з неймовірною панорамою Старого міста – Premier Hotel Dnister

Спілкування

Понад 100 нових знайомств, неформальне спілкування та нові враження

Квест-гра

Інтелектуальна гра з цікавим сюжетом. У кожного – своя роль і завдання. Динамічна і непередбачувана програма, результат якої залежить від самих учасників.

Практична конференція HR Camp

Простір для інтенсивного навчання, обміну досвідом та неформального спілкування

П’ятий рік поспіль rabota.ua проводить майстер-класи, тренінги та конференції для професіоналів у сфері HR в рамках освітньої платформи HR lab. Щороку понад 1 000 представників українських та міжнародних компаній беруть участь у подіях в різних містах України: Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці та Києві.

HR Camp з rabota.ua у Львові – це простір для отримання найновішої інформації, обміну ідеями та розвитку у сфері HR.

Це можливість поділитися своїм досвідом та навчитися новому у приємній компанії колег і друзів.

Формат HR Camp дозволяє заслухати виступи досвідчених HR-практиків, експертів та бізнес-тренерів, а також взяти участь в інтелектуальній квест-грі.

Запрошуємо відпочити з користю на HR Camp з rabota.ua!

У програмі

HR-менеджмент

HR-аналітика

Employee Engagement

Action Learning

Наші спікери

Євгенія Теплова

HR-директор Nutricia Ukraine (група компаній Данон)

Більше про спікера

15 років у сфері HR – як в українських, так і міжнародних великих компаніях. Сертифікований тренер і консультант.

Працювала у таких компаніях, як – Parallel, Nordic Training International, TNT Ukraine, Danone Ukraine, Nutricia Ukraine. Пройшла кар’єрний шлях від менеджера з персоналу та менеджера з розвитку до HR-директора.

Вважає, що головний секрет успішного HR-директора – вірити в людей у будь-якій ситуації і добре розуміти бізнес на усіх рівнях.

Лариса Брувер

HR-директор 1+1 медіа

Більше про спікера

Лариса Брувер має понад 13-річний досвід роботи у сфері управління персоналом. З 2016 року приєдналася до команди 1+1 медіа та очолила HR-департамент групи.

У 2017 році увійшла до трійки найкращих рейтингу «Топ-35 HR до 35» та в ТОП-20 HR-лідерів України.

Має найпрестижніші у сфері HR сертифікати – GPHR (Global Professionalin Human Resources) та HRMP (Human Resource Management Professional).

Член професійних організацій − SHRM (Society for Human Resource Management) та CIPD (Chartered Institute of Personnel Development).

Леся Бобик

HR Business Partnership Director, SoftServe

Більше про спікера

Має понад 13 років досвіду в сфері HR та більше 9 років управлінського досвіду.

Починала свою кар’єру з позиції рекрутера, а зараз на посаді HR Business Partnership Director у компанії SoftServe забезпечує стратегічний внесок у зростання бізнесу з точки зору людських ресурсів.

Під керівництвом Лесі Бобик у SoftServe створені й успішно функціонують такі напрямки відділу кадрів, як HR Marketing, Talent Management, Global Mobility Program, компенсація і управління вигодами, а такжож HR-операції.

Користується підходом в управлінні, який базується на цитаті С. Сінека: «Відповідальність керівництва полягає не в тому, щоб виробити ідеї, а створити середовище, в якому можуть процвітати прекрасні ідеї».

Альона Лисак

Директор з розвитку бізнесу «Амплуа»

Більше про спікера

Директор з розвитку бізнесу «Амплуа» – дослідницько-аналітичної компанії у сфері управління персоналом.

«Амплуа» є передовою компанію з проведення досліджень та бенчмарків в HR-галузі. Надає комплексні послуги з проведення опитувань персоналу, а також здійснює підтримку опитувань і досліджень з оцінки корпоративної культури, цінностей та компетенцій, залученості та інших соціальних індексів.

Один із ключових проектів компанії – проект відкритих HR-досліджень – Intouch Index.com, спрямований на вивчення практик і тенденцій у сфері управління персоналом. Дослідження проводяться в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані, Литві, Латвії, Естонії.

Лейла Алієва

Бізнес-тренер, розробник комунікаційних програм, speechwriter.

Більше про спікера

Професійні навички – практична організація корпоративного університету у великих міжнародних компаніях; планування та запуск корпоративних програм; ведення проектів індивідуального розвитку; запуск нових форматів навчання Action Learning, Open Space Technology, World Cafe.

З 2012 року і до сьогодні – керівник проекту Action Learning / Навчання дією, м. Київ. Проект співпрацює з такими компаніями: Група компанії СКМ, Kusto Agro Group, KERNEL, АСТАРТА, Global Logic, «УАПРОМ», «Інтерпайп», LIFE (Астеліт), Red Head Family Corporation, CENTRAVIS, Syngenta, Deloitte, Luxoft, EPAM, LOHIKA SISTEMS, CIKLUM, ZEO Alliance.

Дискусійна панель

Українські таланти: знайти та зберегти

Найцінніший ресурс сучасного світу – таланти. І умови боротьби за них все більше ускладнюються, особливо в Україні: нам не вистачає кандидатів усіх рівнів кваліфікації, і роботодавці оцінюють вплив безвізу – чи призведе він до збільшення відтоку робочої сили за кордон? Конкуренція українських компаній за працівників набуває міжнародного масштабу.

Як навчитися грати за правилами ринку пошукачів? Як захистити інвестиції компаній у навчання кандидатів з низькою кваліфікацією? Чи є панацеєю хантинг та «аукціони» з підвищенням зарплат? Як знайти та, головне, утримати кращих? На дискусійній панелі експерти розглянуть ці проблеми та сформулюють практичні поради щодо їх вирішення.

Учасники дискусії

Анна Борщ

Керівник департаменту підбору та розвитку персоналу, Кондитерська компанія АВК

Про експерта

Сертифікований бізнес-тренер, HR-експерт, HR-партнер, автор статей та аналітичних матеріалів для профільних та всеукраїнських ЗМІ.

У HR-сфері з 2010 року. Досвід управління персоналом компаній FMCG-сфери.

У кондитерській компанії АВК успішно розроблено та реалізовано комплексну HR-стратегію: втілено програму з підбору, навчання і розвитку персоналу; вибудовано концепцію формування корпоративної культури та позиціонування HR-бренду компанії.

Щоденний виклик собі, вихід із зони комфорту – основні складові мотивації до саморозвитку та вдосконалення.

Юрій Філімончук

Директор департаменту з управління персоналом, Управляюча компанія ЛІГА

Про експерта

2 вищі освіти у напрямку психологія, управління.

10 років досвіду роботи в HR, 5 років управлінського досвіду.

Експертиза побудови HR-процесів.

Анастасія Стеценко

HR Marketing Specialist, DataArt

Про експерта

Спеціаліст з HR Marketing в DataArt (IT-консалтинг), де працює з просуванням бренда роботодавця. Понад 8 років – у сфері HR, з них 3 роки – в ІТ-бізнесі.

Починала свою кар’єру на позиції тренера, згодом працювала як HR Generalist і HR Partner. Займалася питаннями пошуку, адаптації, утримання і розвитку персоналу.

Останні кілька років зосередилася на темі бренда роботодавця як способу залучення і утримання талановитих працівників.

Катерина Романченко

HR-директор ПАТ «Ідея Банк»

Про експерта

Понад 13 років експертизи у сфері HR, з яких 9 – на керівниках посадах.

Багаторічний досвід роботи у національних та міжнародних компаніях, зокрема WOG, COMFY, Укрсиббанк, Ідея Банк, Комфортбуд, UBC-Group.

Успішна практика впровадження та побудови HR-процесів, розробки HR-стратегії.

Ольга Карасевич

Консультант з пошуку та підбору персоналу

Про експерта

Мотиваційний спікер, має досвід у сфері HR понад 9 років. Кваліфікований тренер із сталого розвитку, бізнес-планування, в тому числі в ІТ-бізнесі (NetCracker).

Займалась організацією HR Today форуму. Спеціалізація: розвиток HR-бренду, побудова внутрішніх процесів компанії, внутрішня комунікація, PR, автоматизація процесів, гейміфікація.

Модератор конференції:

Ірина Моржова

Консультант з трансформаціі по цінностях

Дізнатися більше

Консультант з трансформаціі по цінностях, сертифікований у Barrett Values Center: перших осіб, бізнесу, організацій. Коуч перших осіб: Смисли, Цінності, Лідерство, Енергія, Здоров’я.

18 років досвіду роботи з управління людським капіталом. Має досвід власника та керівника свого бізнесу, топ-менеджера міжнародних та українських компаній, консультанта, тренера, фасилітатора.

Щаслива мама, дружина та донька.

Більше 10 років практики йоги. Авторська методика трансформації бізнесу «Стратегічний велосипед»

Модератор дискусійної панелі:

Марія Тєкуч

HR-директор rabota.ua

Дізнатися більше

HR-директор rabota.ua

10 років досвіду в HR, з них 6 років – в IT-напрямку.

Спеціалізується на HR-аналітиці, програмах адаптації, оцінки персоналу та програмах навчання.

Сертифікований коуч та бізнес-тренер.

Квест-гра

Інтелектуальна гра з оригінальним сюжетом, де у кожного учасника – своя роль, свій секрет і завдання. Результат залежить від того, наскільки віртуозно учасники використовують весь спектр комунікаційних прийомів: щоб здобути перемогу, доведеться переконувати, домовлятися, залучати на свій бік союзників та навіть... шантажувати. Такий квест – це можливість відволіктися від робочих буднів, поринути в атмосферу таємниць та азарту.

Гра допоможе краще пізнати ваших колег і друзів, налагодити близьке спілкування й командну роботу. Ви не просто весело проведете час – ви побачите себе у найбільш неочікуваних образах та розкриєте такі грані свого потенціалу, про які не здогадувалися.

Квест-гра проходить за підтримки партнерів rabota.ua – «Квесторія» kiev.questoria.com.ua

Для кого ми проводимо HR Camp

40%

HR-директори

30%

HR-менеджери

20%

рекрутери

10%

керівники компаній та власники бізнесу

Вартість квитків

1 учасник

2 – 16 серпня включно

2 000 грн

17 серпня –
6 вересня

2 400 грн

2 учасники

2 – 16 серпня включно

-10%

17 серпня –
6 вересня

-5%

3 учасники

2 – 16 серпня включно

-20%

17 серпня –
6 вересня

-10%

4 та більше учасників

2 – 16 серпня включно

-20%

17 серпня –
6 вересня

-10%

Оплатити квиток можна онлайн або банківським переказом по рахунку.

Якщо ви оплачуєте квиток банківським переказом, після реєстрації наш менеджер надішле рахунок на вказану вами електронну адресу

Наші партнери

ПроHR Платформа, яка об'єднує HR-спільноту – поради і статті

Читати