Поради для роботодавців

HR-виклики: новий майстер-клас від rabota.ua про побудову сильної команди

22 лютого rabota.ua запрошує всіх, кому небайдужа доля колективного духу в компанії. Поговоримо про те, як «прокачати» команду на всіх рівнях, враховуючи тенденції та виклики 2019 року.

Подія орієнтована на HR-фахівців різних сфер, керівників відділів та власників бізнесу.

Реєструйтеся уже сьогодні, кількість учасників обмежена!

Коли: 22 лютого 2019 р.

Де: у ПроHR HUB (м. Київ, вул. Костянтинівська, 15).

Реєстрація учасників та вітальна кава розпочнуться о 09:30.

Тривалість події – 5 год. (з перервою на каву).

Програма заходу:

9:30 – 10:00 – реєстрація, вітальна кава
10:00 – 11:00 – Тетяна Пашкіна, «Ринок праці 2019: нові виклики чи старі проблеми?»
11:00 – 12:30 – Євгенія Кузьмінська, «Системний підхід до розвитку команди топ-менеджменту»
12:30 – 13:00 – кава-брейк
13:00 – 14:30 – Олена Ковальчук, «HR і бізнес: команда чи противники?»

Детальніше про спікерів:

Тетяна Пашкіна, HR-експерт компанії rabota.ua

Дві вищі освіти – інженер і психолог. У сфері рекрутингу та управління персоналом Тетяна вже більше 15 років. Працювала у провідних українських і міжнародних компаніях. З 2000 року – в рекрутинговій компанії, з 2006 року – внутрішнім рекрутером. З 2013 р. – HR-експерт сайту rabota.ua. Досвід написання статей з HR-тематики – більше 10 років, понад 1000 статей. Ключові навички – підбір персоналу різного рівня, адаптація. Має багаторічний досвід виступів на профільних конференціях у ролі спікера.

Євгенія Кузьмінська, керівник департаменту з розвитку персоналу ДТЕК,
бізнес-тренер Академії ДТЕК, асесор, коуч

16 років роботи в управлінні, 10 років роботи в продажах, 220+ годин проведення коуч-сесій та індивідуальних занять, 127 тренінгів з менеджменту, комунікацій, лідерства, 139 груп асессмент-центрів, у ролі ведучого та спостерігача, оцінила більш ніж 1100 менеджерів. Публікувалась у таких виданнях, як «Форбс», «Менеджер з персоналу», «Компаньйон», «Управління персоналом». Клієнтами Євгенії були консалтингові проекти більш ніж для 40 компаній з країн СНД та України для різних сегментів ринку (Миронівский хлібопродукт, Національна поліція України, BungeInBev, Henkel та інші).

Олена Ковальчук, організаційний та HR-консультант, бізнес-тренер

Закінчила КНУ ім. Шевченка за спеціальністю «психологія». 17+ років професійного досвіду в галузі навчання та розвитку.  Досвід повного циклу в розвитку процесів навчання. Працювала та керувала навчальними відділами Mary Kay Ukraine, IDS Aqua Service, була менеджером програм розвитку управлінців «Метінвест». Член Української Асоціації Транзактного Аналізу. Член Української Асоціації Організаційних Психологів. Науковий Кореспондент Інституту психології ім. Костюка (кандидатська дисертація на тему «Розвиток організаційної культури»).

Для реєстрації на подію перейдіть за посиланням. Лінк на оплату – в кінці реєстраційної форми.

Вартість участі: 485 грн. з ПДВ.

Оплатити квиток можна онлайн або за рахунком (через бухгалтерію чи касу будь-якого банку). Для отримання рахунку перейдіть за посиланням у кінці форми реєстрації та збережіть документ (або наш менеджер надішле вам рахунок після вашої реєстрації та звернення).

Дізнайтеся більше у вашого менеджера або зв’яжіться з нами: +38 (063) 608 65 12, AleksandraO@rabota.ua

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password