Поради для роботодавців

HR Promo Point: де шукати вигідні пропозиції від партнерів robota.ua

Бути HR-ом – це непомітна магія та піклування

Всі ми знаємо, що HR-менеджер – це людина, яка піклується про співробітників компанії. Весь час намагається огорнути всю команду комфортом, теплом та різними корисними плюшками. Але HR-у необхідно знайти корисні й необхідні саме вашій команді складові соцпакету. Професійне навчання та курси з англійської, корисні профільні заходи або допомога у організації відрядження. Все це дуже важливо для команди. 

Саме тому ми вирішили допомогти вам, нашим любим HR-ам, з пошуком корисних бенефітів для ваших команд. Адже robota.ua працює на вас!

robota.ua – ваш помічник

У жовтні 2021 року robota.ua запустила новий сервіс HR Promo Point. Це місце, де зібрані вигідні пропозиції, знижки та промокоди від наших партнерів.

Мета проєкту – створити корисну платформу з вигідними пропозиціями, які будуть цікаві саме HR-спільноті України. HR Promo Point допомагає та спрощує пошук профільних та цікавих переваг. 

На пілотному етапі запуску HR Promo Point ми підготували для вас різноманітні офери від наших партнерів. Тут ви знайдете знижки на книжки від Yakaboo, таксі від UKLON, вивчення англійської від Speak UP, медичні послуги від Адоніс, корпоративні сувеніри та мерч з вашим лого від Singleprint та інші цікаві пропозиції.

Якщо ви ще не знали про HR Promo Point – запрошуємо вас відвідати нашу сторінку та знайти вигідні пропозиції, цікаві саме для вас.

https://hr-promo-point.robota.ua

Як скористатися оферами з HR Promo Point?

Перш за все ми радіємо, що завдяки нашим партнерам ми можемо порадувати HR-фахівців вигідними пропозиціями корисних та цікавих оферів. Адже партнери надають свої пропозиції саме для клієнтів robota.ua. Тому для того, щоб скористатися офером, вам необхідно бути або стати зареєстрованим користувачем robota.ua (мати кабінет роботодавця).

Щоб скористатися будь-яким офером, вам необхідно завітати на сторінку https://hr-promo-point.robota.ua, обрати цікавий офер, зайти в нього та ознайомитися з умовами використання пропозиції.

Будь-ласка, зверніть увагу: всі офері різні і умови в них також різні, в залежності від того, яку саме пропозицію надав партнер для HR Promo Point. Кожен клієнт robota.ua має можливість скористатися будь-яким обраним офером, або навіть всіма, якщо всі вони виявляться цікавими для вас. Тобто тут немає жодних обмежень. Заходьте, обирайте та використовуйте! 

Які стати партнером HR Promo Point?

HR Promo Point планує рости та розвиватись, ставати ще більш корисним для вас та об’єднувати в собі партнерів, які хочуть допомогти HR-м ставати справжніми супервумен та суперменами для своїх команд!

Тому ми залюбки запрошуємо вас приєднатися до HR Promo Point. Якщо ваша компанія надає послуги або продає товари, які будуть корисні HR-фахівцям, ми будемо раді бачити вас у проєкті.

HR Promo Point запрошує до співпраці партнерів, які готові надавати HR фахівцям особливі та ексклюзивні знижки, промокоди та офери на власні товари чи послуги.

Нашій HR спільноті зазвичай цікаві такі направлення:

  • профільні курси та бізнес-навчання,
  • страхування для співробітників та корпоративне піклування про здоров’я,
  • конференції, заходи для HR-сфери,
  • кейтеринг та конференц-сервіс,
  • локації для корпоративів та team-білдінг сервіси,
  • корпоративні сувеніри.

У вас має бути локація по всій Україні (або охоплення значної частини країни) або наявність онлайн замовлення/надання послуг.

Якщо ваша компанія належить до перелічених категорій – пишіть вашому менеджеру robota.ua або на yelyzaveta@robota.ua та приєднуйтесь до проєкту в якості партнера.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password