Поради для роботодавців

«Фундація Дім Рональда МакДональда» запрошує соціально відповідальні бізнеси долучитися до акції «Листівка доброти»

З роками благодійність стає все більш актуальною для бізнесів: окрім важливої суспільної місії та користі для громади, соціальні проєкти допомагають згуртувати працівників. БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» прагне залучити різні компанії до добрих справ і запрошує соціально відповідальні бізнеси долучитися до акції «Листівка доброти». Фундація створила спеціальні листівки з родинами, які пройшли непростий час хвороби, і готові поділитися своїми історіями. Такі листівки можна продавати з власними товарами й послугами, а кошти зі збору скеровувати на підтримку роботи Сімейних кімнат для родин хворих дітей у найбільших дитячих лікарнях країни. Або листівки можна придбати, щоб подарувати партнерам, розповсюдити серед працівників, придбати замість сувенірної продукції.

Благодійну листівку можна придбати просто на згадку або взяти участь у благодійному посткросингу. Цей проєкт створений з розумінням, що діти у лікарнях потребують нашої підтримки. Теплі слова, розуміння, що не на самоті – дуже важливі у часи хвороби. Купуючи благодійну листівку, благодійник може написати теплі слова підтримки хворим діткам, а Фундація з партнерами передасть їх у Сімейні кімнати в Львівську обласну лікарню «Охматдит», Вінницьку, Сумську, Харківську обласні дитячі лікарні, Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» у Києві.

«Фундація Дім Рональда МакДональда» вірить, що жодна родина не має залишитися з хворобою на самоті, саме тому облаштовує Сімейні кімнати в дитячих лікарнях. Тут звичайні речі стають особливими: провести час з мамою, зустріти тата, сестричку або братика, погратися іграшками або почитати книжку в обстановці, яка так нагадує домівку. Це – простір, який облаштовується з особливою любов’ю, щоб дітки та їхні рідні могли бути поруч у лікарнях, де місця для батьків зазвичай не передбачено. За чотири роки кімнати безплатно відвідали понад 60 тисяч рідних маленьких пацієнтів.

Більше інформації про акцію – за посиланням.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Lost Password