Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Зустріч членів Асоціації HR PRO*. Тема: “Автоматизація рекрутингу”

Лютий 3, 16:00 - 18:00

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Формат: ON-LINE
3 лютого з 16:00-18:00

Запрошені спікери:

  • Павло Тихонов – Apifonica
  • Віктор Сорока – співзасновник компанії SELECT
  • Богдан Яцюра – Senior Product Manager, robota.ua
  • Євген Бєлобров – експерт у галузі автоматизації, Product owner SMART HCM & LMS

На зустрічі ми поговоримо про інструменти рекрутингу, які допомагають у виконанні повсякденних задач, а також про те, як компанія може створювати пул талантів, отримуючи класний результат і витрачаючи при цьому мінімум ресурсів.

Скорочення витрат часу на повсякденні рутинні операції (обробка і зберігання інформації про кандидатів, розсилка листів, обробка відгуків, ведення єдиної бази тощо) – це запорука успішної та ефективної роботи HR-менеджерів у галузі пошуку і підбору персоналу.

HR-відділам компаній у нинішніх умовах доводиться оперативно реагувати на всі зміни ринку праці й постійно обробляти великий обсяг інформації. Цей процес займає багато часу, проте його можна оптимізувати за допомогою автоматизації процесу рекрутменту.

Наш генеральний HR-партнер компанія robota.ua. Це перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні, послугами якої користується більше 3 мільйонів українців. Завдяки 20-річній експертизі, вона допомагає фахівцям усіх рівнів знайти роботу, а роботодавцям надає інструменти для ефективного пошуку співробітників.

robota.ua: роботи багато – життя одне!

Lost Password