Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

Ярмарок Вакансій Kyiv Post

Квітень 13 - Квітень 14

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ярмарок Вакансій Kyiv Post – захід, який організовується англомовним виданням Kyiv Post двічі на рік з 2004 року. За 17 років існування проєкту команда Kyiv Post організувала більш ніж 30 кар’єрних заходів, на яких роботодавці мали можливість зустрітись з талановитими кандидатами, а пошукачі могли особисто поспілкуватись з HR-директорами компаній та отримати цінні кар’єрні поради.

До 2020 року захід завжди відбувався в офлайн-форматі та збирав разом на одному майданчику близько 50 роботодавців та 1000 відвідувачів. Але минулого року у зв’язку з пандемією захід був вперше проведений в онлайн-форматі. Компанії мали змогу провести онлайн-інтерв’ю з перспективними кандидатами та запропонувати роботу відразу після співбесіди.

Цього року захід також буде проведений в онлайн-форматі. Активності в рамках проєкту відбудуться 13 та 14 квітня. У компаній буде можливість:

  • провести онлайн-співбесіду з перспективними кандидатами
  • провести онлайн-дискусію на цікаву тему зі студії Kyiv Post
  • записати відео про компанію, корпоративну культуру та кар’єрні можливості

Зазвичай до Ярмарку Вакансій Kyiv Post приєднуються топові українські та міжнародні компанії. Серед наших попередніх учасників: UNOPS, American Chamber of Commerce, ProCredit Bank, Mars, Winner, National Bank of Ukraine та інші.

Тож якщо ваша компанія знаходиться в пошуках нових талантів або ж бажає підсилити свій бренд роботодавця, приєднуйтесь до нашого заходу! Наші контакти: events@kyivpost.com, 044 591 77 88

Якщо ж ти шукаєш роботу і хотів би ознайомитись з актуальними вакансіями компаній, реєструйся за посиланням.

Деталі

Початок:
Квітень 13
Закінчення:
Квітень 14
Ціна:
Безкоштовно
Сайт:
https://www.facebook.com/kyivpostef

Організатор

Ярмарок Вакансій Kyiv Post
Телефон:
044 591 77 88
Е-mail:
Events@kyivpost.com
Сайт:
https://employment.kyivpost.com/

Lost Password