Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Церемонія нагородження конкурсу «Велопрацедавець року»

17.10.2017, 10:00 - 11:30

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Конкурс «Велопрацедавець 2017» для роботодавців Києва

Асоціація велосипедистів Києва оголосила щорічний конкурс «Велопрацедавець 2017», який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси.  Прийом заявок завершується 10 жовтня, і незабаром буде визначено Велопрацедавця року: компанію в Києві, яка створила найкращі велоумови для своїх співробітників. Перемогу в конкурсі отримає компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників-користувачів велосипеда: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу.

У 2017 році конкурс відбудеться в Києві у восьмий раз. Переможцями попередніх років були офіс групи компаній інтернет-торгівлі EVO.company (2016), ІТ-компанія ZEO Alliance (2015), ІТ-компанія Luxoft Ukraine (2014), 1+1 media (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), Melexis Ukraine – розробник інтегральних схем (2011), IT-компанія GlobalLogic Ukraine (2010).

Мета конкурсу – промоція їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і створення велосипедної інфраструктури в офісах. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

Організатором конкурсу є Асоціація велосипедистів Києва. У 2017 році конкурс проходить за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Партнерами конкурсу стали Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» і сайт пошуку можливостей для розвитку rabota.ua.

Церемонія нагородження відбудеться 17 жовтня, у вівторок, в приміщенні bike-friendly British Council Ukraine. Результати конкурсу будуть оприлюднені через засоби масової інформації.

На церемонію нагородження запрошуються не лише учасники конкурсу, а всі, кому цікава тема bike-friendly офісів і користі від них для бізнесу.

Реєстрація на церемонію за посиланням: https://goo.gl/GC835U

Подробности

Дата:
17.10.2017
Время:
10:00 - 11:30
Стоимость:
Free
Веб-сайт:
http://bikeoffice.avk.org.ua/

Место проведения

British Council Ukraine ,
вул. Григорія Сковороди, 4/12
Київ, Украина
+ Карта Google

Организатор

Асоціація велосипедистів Києва
Телефон:
(097) 793-05-69
Электронная почта:
media@avk.org.ua

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password