Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

«SHRM21 Інсайти та Відкриття»: захід обміну досвідом для спеціалістів в HR-галузі

Жовтень 7, 15:00 - 18:00

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Щорічна конференція та виставка SHRM – найбільша світова подія для фахівців з персоналу, яка в цьому році проходила у Лас-Вегасі 9-12 вересня. В рамках одинадцяти паралельних галузевих треків топові спікери поділилися передовими методами для переосмислення та створення робочого процесу і відносин між компаніями та співробітниками.

Цінними знаннями та досвідом з конференції поділяться Джеймс Бейкер, Катерина Ковалевська і Катерина Коваленко на заході «SHRM21 Інсайти та Відкриття», який відбудеться 7 жовтня в InnoHub.

Спікери:

  • Джеймс Бейкер – старший спеціаліст, глобальний бізнес-партнер SHRM з розвитку бізнесу, стратегічних партнерств та корпоративних рішень.
  • Катерина Коваленко – VP of People в Innovecs, міжнародній IT-компанії з розробки програмного забезпечення. Innovecs входить до списку Inc. 5000 – підприємств США, які демонструють найшвидші темпи розвитку, а також компанія відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.
  • Катерина Ковалевська – голова української Асоціації HR Pro, Інструктор SHRM, офіційний представник SHRM CP&SHRM-SCP в Республіці Білорусь, Україні, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, продюсерка Премії HR Pro Awards, засновниця LLC Prof-Consulting.

Реєстрація за посиланням.

Деталі

Дата:
Жовтень 7
Час:
15:00 - 18:00
Ціна:
Безкоштовно
Сайт:
https://www.facebook.com/events/291478925756828/

Місце проведення

InnoHub ,
бульвар Вацлава Гавела, 6з
Київ, Ukraine
+ Google Map

Організатор

Innovecs, HR PRO Association
Телефон:
+38 (067) 594-79-19
Е-mail:
office@hrpro.com.ua

Lost Password