Советы для работодателей
Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Оnline-івент HR-марафон #5

Май 15, 09:40 - 18:00

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Спеціалісти з robota.ua, Deloitte, Watsons,  HБУ, Taryan,  «Монделис Украина»  та ще понад 20 компаній зберуться 15 травня на online-івенті HR-марафон #5, аби поділитися досвідом оптимізації бізнес-процесів, проведення стратегічної сесії за нинішних умов, організації ефективної роботи віддаленої команди та перевіреними інструментами, які допоможуть вам адаптуватися до кризових реалій.

Щорічно організатори – бізнес-медіа бюро Ekonomika+ та ділове онлайн-медіа delo.ua проводять HR-марафон, на якому HR-спеціалісти отримують стратегії лідерів ринку та знаходять відповіді на актуальні виклики. У цьому році на порядку денному – пандемія та криза, а головне завдання компаній – оптимізація бізнес-процесів.

Ключові теми online-ивенту HR-марафон #5:

  • як лояльність клієнтів до вашого бренду залежить від навчання співробітників, розповість керівник відділу навчання персоналу та розвитку бренду роботодавця Watsons Олеся Литвиненко;
  • як оптимізувати витрати на підприємстві в умовах повної невизначеності, ви дізнаєтеся від директора з організаційного розвитку UFuture Олени Добророднєвої;
  • як проводити стратегічну сесію в кризу, розповість HRD групи компаній Taryan Ангела Піддубна;
  • які кар’єрні очікування ваших співробітників, та з якою реальністю вони зустрічаються, досвідом поділиться ех-директор з персоналу та організаційного розвитку «Смарт Холдинг» Тетяна Гончар.

Захід відбудеться онлайн. Організатори – бізнес-медіа бюро Ekonomika+ та ділове онлайн-медіа delo.ua подбали про те, аби учасники отримали всі можливості живого івенту:

  • максимальний ефект присутності;
  • можливість поставити питання спікеру під час виступу, яке озвучить модератор-ведучий;
  • консультації спікерів в закритому чаті (учасники зможуть поставити питання експертам та розібрати разом з ними свої ситуації)
  • миттєвий доступ до презентацій;
  • нетворкінг разом із сотнями HR-спеціалістами в закритому чаті.

Отримайте інструменти HRD крупних компаній уже 15 травня на online-івенті HR-марафон #5

Контакти:

З питань придбання квитків:

+38 (067) 223 01 79

m.titarenko@ekonomika.ua

З питань співробітництва:

+38 (067) 238 0617

Подробности

Дата:
Май 15
Время:
09:40 - 18:00
Стоимость:
399 грн
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/hrmarathon

Организатор

Бізнес-медіа бюро Ekonomika+
Веб-сайт:
https://hrmrfn.delo.ua/

Lost Password