Советы для работодателей
Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Онлайн-презентація магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development

Апрель 2, 17:00 - 18:15

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Львівська бізнес-школа УКУ LvBS запрошує 2 квітня о 17:00 на онлайн-презентацію магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development. Ви зможете отримати відповіді на всі питання щодо програми, які вас цікавлять, з перших уст, дізнатися актуальну інформацію щодо формату навчання, структури програми, почути досвід випускників, зокрема й про їхню теперішню роботу в час кризи, та багато іншого.

В онлайн-презентації програми MA in Human Resources and Organization Development візьмуть участь:

  • Катерина Кухтяк, менеджерка програм MA in HR and OD та HRM у бізнесі Львівської бізнес-школи УКУ.
  • Іра Тимощенко, випускниця програми MA in HR and OD, People Advisory Services у компанії Ernst & Young Україна. Ірина спеціалізується на розробці бізнес-стратегій (і супроводом її реалізації), розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проектному менеджменті, client service, HR, розвитку бізнесу та еволюційному впровадженні змін.
  • Галина Сисак, випускниця програми MA in HR and OD, HR Solutions Manager Operationsat at TE Connectivity у Чеській республіці. Протягом 4-х років була HR Operations Manager at TE Connectivity в Івано-Франківську. Під час захисту дипломного проекту разом із командою проходила складний час по закриттю представництва та скорочення персоналу. Попередній досвід: 12-річний досвід у відділі навчання та розвитку у JTI (Japan Tabaco International) Кавказ.

Ви дізнаєтесь:

  • для кого саме ця програма
  • наскільки вона відповідає нинішнім потребам бізнесу
  • як вона вплинула на професійне життя випускників
  • а також якою є першочергова роль HR-а в кризу
  • про досвід випускників і їх роботу в час кризи

Коли: 2 квітня (четвер), 17.00
Участь безкоштовна за умови реєстрації:
РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням.
Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, ви отримаєте лінк на вебінар, який проходитиме на платформі zoom.

MA in Human Resources and Organization Development – комплексна програма для тих, хто має досвід в управлінні персоналом і хоче перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку. Учасники програми HR-фахівці, які прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR- і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути компетенції, які знадобляться в майбутньому. Єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.

Ця програма для HR-експертів, відповідальних за весь напрям чи функцію з управління персоналом та прийняття стратегічних рішень щодо цього напрямку в компанії.

Подробности

Дата:
Апрель 2
Время:
17:00 - 18:15
Стоимость:
Free

Организатор

Вікторія Корінь
Электронная почта:
vkorin@lvbs.com.ua
Веб-сайт:
https://lvbs.top/0zs

Lost Password