Советы для работодателей
Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Онлайн-курс «Управління проєктами та підготовка до PMP-сертифікації» (старт)

23.06.2020, 13:30 - 17:30

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Курс з управління проєктами за одним з найпрестижніших стандартів в світі – Project Management Body of Knowledge – в онлайн-форматі!

Ключове завдання менеджерів проєктів, які ролі вони б не виконували – представники HR-департаменту, маркетингу, фінансів, продажу або виробництва – вчасно реагувати на зміни, адаптуватися та виводити свої проєкти на належний рівень показників успішності та прибутковості, особливо в сьогоднішніх реаліях швидкозмінного конкурентного середовища.

Запрошуємо вас підвищити свої скіли та навички менеджера проєктів на онлайн-курсі «Управління проєктами та підготовка до PMP-сертифікації». Курс передбачає повну і системну підготовку відповідно до вимог Project Management Institute® – всесвітньої професійної організації з управління проєктами.

Ви навчитеся ефективно управляти проєктами всіх типів і розмірів, розуміючи всі нюанси взаємозв’язків між елементами управління, такими як завдання, час, ресурси, гроші, ризики, а також навчитеся застосовувати знання на практиці. Курс дасть вам розуміння, як можна в стислі терміни, але з потрібними знаннями, змінити і прокачати проєкти компанії та досягти KPI бізнесу.

Вас чекає 10 інтенсивних занять по 4 години з 23 червня по 23 липня, кожного вівторка та четверга з 13:30 до 17:30.

На курсі вас очікує:

  • Навчання світовим системам знань, методологій і стандартів в проєктному управлінні.
  • Навчання комплексному баченню діяльності проджект-менеджера на прикладах з різних бізнесів, ринків і кейсів.
  • Отримання практичних навичок створення основних документів для управління проєктом, необхідних для затвердження проєкту замовником, його планування, моніторингу виконання та завершення.
  • Підготовка до складання іспиту на PMP, всесвітньо визнаного сертифікату, який значно підвищить ваш професійний рівень серед проджект-менеджерів і буде вагомим доказом вашого професіоналізму і компетентності під час ведення проєктів.

Тренер курсу: Влад Березін – практик-керівник проєктів з 20-річним досвідом, володар сертифікатів Project Management Professional та Six Sigma Green Belt, одних з найважливіших світових сертифікатів в управлінні проєктами.

Детальніше про програму навчання і можливі знижки за посиланням.

Графік:

23.06.2020- 23.07.20. Кожен вівторок та четвер, 10 занять інтенсиву по 4 години.

Вартість:

1 особа: $ 400,

5 осіб і більше: ціна договірна

Подробности

Дата:
23.06.2020
Время:
13:30 - 17:30
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/172964660775206/

Организатор

Андрій Боруцький, координатор тренінгу
Телефон:
+380 95 734 4110
Электронная почта:
anbor@smart-it.com
Веб-сайт:
https://bit.ly/2BsxJ1p

Lost Password