Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Національний конкурс «Велопрацедавець 2019» (церемонія нагородження, Київ)

18.10.2019

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

«Велопрацедавець року» – це щорічний конкурс для роботодавців, який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси в різних містах України.

Конкурс «Велопрацедавець» заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

Перемогу в конкурсі отримує компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і загалом заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу.

Мета конкурсу – розвиток велосипедної інфраструктури в місті та промоція їзди велосипедом, зокрема на роботу.  Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

У 2019 році конкурс пройде в десятий раз у Києві та вперше на національному рівні – у Харкові, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Херсоні, Вінниці та Одесі. У кожному місті переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» визначають окремо.

Велопрацедавцями року попередніх років у Києві були ІТ-компанія Intellias (2018), юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO (2016),  ІТ-компанія ZEO-Alliance (2015), ІТ-компанія Luxoft (2014), медіахолдинг 1+1 media (2013),  ІТ-компанії Ciklum (2012), Melexis Ukraine (2011), GlobalLogic (2010).

Організатором та координатором національного конкурсу «Велопрацедавець 2019»  є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальними координаторами конкурсу є ГО «Харківський велосипедний союз» (Харків), ГО «Citylab» (Полтава), ГО «Велокривбас» (Кривий Ріг), ГО «Спільно HUB» (Запоріжжя), ГО «Велохерсон» (Херсон), ГО «Вінниця Мобільна» (Вінниця) та ГО «Веловектор» (Одеса).

Головним інформаційним партнером конкурсу є robota.ua, інфопартнери — Європейська Бізнес Асоціація і платформа розвитку кар’єри Career Hub. Медіапартнер конкурсу — сайт позитивних новин #ШОТАМ. Партнер з подарунків – юридична фірма EVERLEGAL.

Щоб взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець року», ознайомтесь з умовами конкурсу та заповніть заявку учасника до 1 жовтня 2019 року.

Подробности

Дата:
18.10.2019
Стоимость:
Free
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/399136400707731/

Место проведения

«Велопрацедавець 2019» — Київ ,
Київ Украина + Карта Google

Организатор

Маріанна Маршаленко, координаторка партнерської програми U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)
Электронная почта:
partners@avk.org.ua
Веб-сайт:
http://bikeoffice.avk.org.ua/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password