Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Майстер-клас «Зворотний зв’язок як інструмент управління командою»

Май 21, 18:30 - 21:00

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Львівська бізнес-школа УКУ #LvBS та магістерська програма професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development запрошують 21 травня на майстер-клас: «Зворотний зв’язок як інструмент управління командою». Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: «Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ».

Своїм досвідом з учасниками майстер-класу поділиться Iryna Tymoshchenko-Petrova, менеджер People Advisory Services у компанії EY Ukraine, випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS. Ірина розвиває напрямок EY for Entrepreneurs і спеціалізується на розробці смислової платформи для бізнесу, побудові HR-процесів, розвитку компетенцій управління, супроводі команд під час впровадження змін та інших процесах організаційного розвитку та управління людьми. Ірина також є викладачкою HR Academy, сертифікованим фасилітатором та коучем.

Під час події говоритимемо про:

  • Зворотний зв’язок як ключову складову внутрішніх комунікацій. Комунікаційний квадрант та канали отримання інформації.
  • Задачі та цінність системного зворотного зв’язку для всіх стейхолдерів.
  • Різницю між критикою та зворотний зв’язком. Зворотний зв’язок високої якості.
  • Види специфічного фідбеку.
  • Як не зіпсувати все: фактори, що знижують якість зворотного зв’язку.

Участь безкоштовна за умови підтвердження реєстрації.

Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.

Програма заходу:

18:30 вітальна кава 19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)

19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).

Оpen House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова можливість дізнатися більше про магістерські програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education.

MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Розроблена спеціально для тих HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, MA in Human Resources and Organizational Development. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.

Подробности

Дата:
Май 21
Время:
18:30 - 21:00
Стоимость:
Free
Веб-сайт:
https://lvbs.com.ua/events/majster-klas-zvorotnyj-zv-yazok-yak-instrument-upravlinnya-komandoyu-kyyiv/

Место проведения

Коворкінг «Між вухами» ,
вул. Васильківська, 24
Київ, Украина
+ Карта Google

Организатор

Христина Дольна
Телефон:
+38 (067) 672 58 00
Электронная почта:
kdolna@lvbs.com.ua

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password