Поради для роботодавців
Loading Події

« Повернутися до календаря

  • This event has passed.

Конференція HR for Business

Жовтень 2, 09:30 - 18:00

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Запрошуємо на найцікавішу західноукраїнську зустріч експертів у форматі HR for Business, де вже вп’яте зберемося і поспілкуємось про взаємодію HR і бізнесу, а також подискутуємо про цінність працівників для компаній та про співпрацю заради користі кожної зі сторін.

  • Темою, яка об’єднає спікерів цього разу, стане People VS Money. Подискутуємо?
  • Конференція HR for Business – це місце зустрічі й обміну найкращими НR-практиками, ідеями, знаннями, а також шанс для кожного бути причетним до розвитку бізнесової культури. Цього разу знову чекаємо спікерів з різних міст України та гарячі теми виступів.
  • Будемо раді бачити HR-менеджерів різних напрямків та компетенцій, рекрутерів, менеджерів і власників бізнесу, а також студентів, які прагнуть побудувати кар’єру в HR. Адже це чудова можливість створення приємного професійного середовища, нових знайомств, контактів і отримання корисної інформації про бізнес і цінність людини в ньому.

Конференція планується офлайн в приміщенні наших партнерів – Університету Короля Данила (Івано-Франківськ). Зверніть увагу – конференція відбудеться за будь-яких обставин. Якщо раптом наше живе спілкування унеможливиться через пандемію – ми перейдемо в онлайн-формат, маємо в цьому досвід минулих подій.

Також запрошуємо приєднуйтесь до події та групи HR for Business, щоб не пропустити анонси спікерів, розіграш подарунків та багато корисного!

Деталі

Дата:
Жовтень 2
Час:
09:30 - 18:00
Ціна:
650 грн
Сайт:
https://www.facebook.com/events/1586049098453629

Місце проведення

Конференція HR for Business ,
вулиця Євгена Коновальця, 35
Івано-Франківськ, Ukraine
+ Google Map

Організатор

Христина Липецька
Телефон:
0950018199
Сайт:
https://2event.com/events/1864211#/

Lost Password