Советы для работодателей
Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

 • Это мероприятие прошло.

IT-HR Club Lviv

Ноябрь 14, 09:30 - 15:30

Share on FacebookTweet about this on Twitter

IT-HR Club Lviv запрошує всіх відсвяткувати разом свій  6-й день народження на інтенсивному онлайн meetup HR&R Party: Home Edition 14 листопада.

Будуть ділитись та обговорювати нестандартні рішення та практики у HR та рекрутингу, які нас змусив шукати цей дивний 2020 рік. Роздумуватимуть над тим, що ж готує 2021.

На святкові зустрічі будуть три доповіді та панельна дискусія з запрошеними експертами у стилі  Балачок (ви питаєте, а експерти відповідають). І, звісно ж, між цим трохи інтерактиву, знайомств з колегами та традиційних для дня народження привітань і подарунків.

Програма:

 • Анастасія Моргаєва, ІТ Recruiter у Facebook з доповіддю про «Дві сторони медалі мого досвіду: Працівник vs Рекрутер (на прикладі компаній Amazon та Facebook)»
  Інтерактив в групах
 • Юля Бадер, HR-coach та бізнес-психолог з доповіддю про «Реакція на зміни: погляд бізнес-психології»
  Перерва
 • Наталія Куба, Center of Learning Excellence Director у SoftServe з доповіддю про «Лідерство, що створює нові можливості»
  Робота в групах над практичним кейсом
 • Святкові Балачки: HR&R Out of the Box з Наталією Колядко, експертка з управління та розвитку талантів EPAM Ukraine, Юлією Носаль, Сhief Рeople Оfficer у Symphony Solutions, Олексієм Бунчаком, Recruitment Lead y SoftServe та Іриною Сулацькою, Recruiter у Matic та викладач у USS та LITS.

Час: 14 листопада 2020, 09:30

Місце: Online (Zoom)

Вартість участі для перших 10 пташок — 400 грн, звичайний квиток — 500 грн.

Квитки: https://2event.com/events/1861443?rid=4517

Подробности

Дата:
Ноябрь 14
Время:
09:30 - 15:30
Стоимость:
500 грн
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/hritclub/

Lost Password