Загрузка Мероприятия

« Вернуться в календарь

  • Это мероприятие прошло.

Iнтерактивна зустріч на тему «Стреси на роботі і вдома»

Ноябрь 26, 18:30 - 21:00

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Всеукраїнська HR-платформа 26 листопада запрошує всіх на інтерактивну зустріч.

Продовжимо розглядати тему «Стреси на роботі і вдома». Цього разу обіцяємо більше рекомендацій від експертів.

Реєстрація та нетворкінг стартує о 18:30.

Про що розкажуть експерти?

Гайдученко Катерина – cпівавтор і тренер «Школи нейрокоучингу», бізнес-тренер, тренер НЛП, автор книг розповість про нейропсихологію стресу: як стрес впливає на наш мозок і організм у цілому; профілактика і зменшення стресу; який алгоритм і способи роботи зі стресом ефективні?

Чорний Олексій – спеціаліст з навчання дорослих, бізнес-тренер, психотерапевт, коуч – розповість про те, як по іншому подивитися на конкретну ситуацію і своє життя в цілому; як краще зрозуміти себе і своє оточення; як знайти приховані ресурси і можливості, а також змінити своє життя?

Дураєва Альона – HR-директор компанії TCM Group Ukraine, бізнес-тренер, HR-консультант – розповість про те, як знайти ресурси для самонаповнення? Де брати натхнення, якщо здається, що сил зовсім немає? Які пожирачі настрою існують і як із ними працювати?

Кебас Лесь – бізнес-тренер, консультант з питань управління організацією та розвитку персоналу – розповість про емоції в стресі і «анатомії прикрощів», а також як управляти станом?

Хто веде зустріч? 

Агоєва Яна – Owner & CEO всеукраїнської HR-платформи, мотиваційний тренер-консультант, автор і тренер інтенсиву «Перезавантаження від безсилля до прориву», арт-терапевт, православний психолог в Elitsy.ru, співзасновник центру розвитку родини «Стіліан».

Іванов Олександр – фізіогноміст, психолог, керівник навчально-дослідного центру United Physiognomics Center, консультує перших осіб компаній з питань ведення переговорів, підбору персоналу, оцінки потенційних бізнес-партнерів.

Задніпровська Алла – коуч перших осіб і команд, бізнес-спікер, автор і ведуча Інтегральної Коучинг Школи, СЕО і власник МКГ «Живое дело», один із лідерів і першовідкривачів коучингу в Україні.

Формат зустрічі: 

18:30 – 19:00 – реєстрація і нетворкінг.

Приходьте раніше і у вас буде можливість розширити коло своїх знайомих, переключитися після трудового дня, випити чашку ароматної кави і налаштуватися на зустріч. З метою нетворкінгу, наш генеральний партнер «ТімМастер» проведе гру «Знайомство»

19:00 – 20:00 – групова робота.

Кожен учасник матиме можливість обговорити наболіле питання в малій групі, після чого, за допомогою фасилітаційних інструментів, представник групи розміщує на дошці результати командної роботи.

20:00 – 21:00 – експертна думка + підсумки.

Експерти разом з учасниками обговорюють результати і діляться своїм досвідом і «фішками». В результаті кожен дізнається «як вижити» в сучасних умовах, візьме участь у розіграші призів і просто прекрасно проведе вечір.

Реєстрація та умови участі тут.

Вартість:

400 грн – 20-25 листопада

500 грн – у день заходу

Подробности

Дата:
Ноябрь 26
Время:
18:30 - 21:00

Место проведения

HUB «Живое дело», перший поверх ,
вул. Назаровська 7б
Київ, Украина
+ Карта Google

Организатор

Зустріч «Стреси на роботі і вдома»
Веб-сайт:
http://hr-platforma.tilda.ws

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password